Баскетбол

Команда ЗОШ № 10. Чемпіони серед команд міста.

Дуже швидко спливає час навчального року. 17-ті Спортивні ігри школярів досягли свого екватору.

Завершились змагання з баскетболу серед дівочих команд загальноосвітніх навчальних закладів міста. Першість виявилася надзвичайно цікавою і напруженою. Дуже порадували команди ЗОШ №10, ЗОШ№7, ЗОШ №4, які і стали призерами у спартакіаді. Першість виграла команда -ЗОШ №10, за яку виступали: Заремба Є.,Чорноморець Н.,Строкоус О., Шевченко Є., Резніченко А..

Друге місце у Спартакіаді. Команда ЗОШ №7

На другу сходинку п’єдесталу піднялася команда ЗОШ № 7 за яку брали участь:.Качанова М., Старшинова Т.,Саган Р., Білоус І., Ткач К.,Цуркан М., На третьому місці – команда ЗОШ №4. Команда виступала в такому складі: Петрановська О,Чебанова Г., Пеньковська О, Іванова І.,Тяжелова О. Герасименко В., Давно ми не бачили ці команди на п’єдесталі пошани. Заслуга в першу чергу самих дітей які хочуть грати в баскетбол.

Третье місце у Спартакіаді. Команда ЗОШ №4

Відношення самих вчителів фізичної культури до цього виду спорту і досвід тренерів з баскетболу які побачили в цих дівчат певний спортивний потенціал. І сьогодні ми впевненістю хочу сказати що дівочий баскетбол вознесенська розвивається і тримає високу планку досягнень. Кращим гравцями серед дівчат є учениці : Старшинова Тетяна( ЗОШ №7), Шевченко Надія (ЗОШ №10).

Хочеться побажати збірні команді дівчат успішно виступити на обласних змаганнях з цього виду спорту.

Вінярський П.М., методист МНМЦ

Задайте свое питання