Вознесенська гімназія №1 – учасник презентації проекту «Фільмотека вчителя історії»

16 лютого 2017 року в колі відомих миколаївських діячів культури, краєзнавців та істориків відбулася презентація проекту «Фільмотека вчителя історії», аналогів якому в Україні немає.

Українська історія – маса нерозгаданих таємниць, відповіді на які ми ризикуємо взагалі не отримати. Але останнім часом не лише фахівці, а й пересічні громадяни проявляють значний інтерес до рідної історії, до її трагічних сторінок, до приховуваних радянським режимом подій і фактів. Саме зацікавленість суспільства до «білих плям» нашої історії спонукала авторів на створення проекту «Справа №».

Фільмотека включає 56 документальних фільмів з елементами історичної реконструкції, які створювалися на основі архівних матеріалів. У кожній серії – окрема сторінка з історії Миколаївщини періоду тоталітаризму. У матеріалах фільмотеки відновлюється історична правда, реабілітуються та повертаються із забуття легендарні імена та події минулих часів, оприлюднюються нові подробиці справ, що протягом багатьох років зберігалися в архівах спецслужб під грифом «Цілком таємно».

До почесного списку запрошених на презентацію проекту було включено 10 навчальних закладів міста Миколаєва та Миколаївської області, що забезпечують високий рівень ключових і предметних компетентностей на всіх видах інтелектуальних змагань, і серед них – Вознесенська гімназія №1. Наш заклад представляла заступник директора з виховної роботи, учитель історії Зінаїда Шелінгер-Іванова, яка мала честь отримати комплект навчальних документальних фільмів «Справа №» від ініціатора проекту, народного депутата України Тараса Креміня.

Ми вдячні ініціаторам та виконавцям проекту за надану нам можливість збагачувати процес вивчення невідомих історичних фактів та подій засобами використання унікальних відеоматеріалів «Фільмотека вчителя історії».

Ми завжди відкриті до співпраці, готові ділитися з колегами своїм досвідом, отриманими унікальними інформаційними матеріалами, адже глибоко усвідомлюємо покладену на нас, педагогів, місію – виховувати нове покоління українців, здатних мислити критично, давати оцінку історичним подіям і явищам, аби ніколи більше не припускатися помилок, що тягнуть за собою скалічені долі, втрачене життя, біль і невпевненість у завтрашньому дні.

Творімо нову історію разом!

Адміністрація Вознесенської гімназії №1

Задайте свое питання