Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 – учасниця проекту GoCamp AfterSchool

Для того, щоб бути почутим у всьому світі, комунікувати у світовому просторі на рівних потрібно постійно вдосконалювати освітні підходи та культурні зв’язки. Наша школа завжди намагається йти в ногу із часом і навіть іноді й на випередження. Ми надзвичайно горді тим, що пройшли відбір і стали Школою GoCamp AfterSchool.

GoCamp AfterSchool – це новий формат позашкільної програми з поглибленим вивченням іноземних мов за участю волонтерів із різних країн світу.

У рамках цієї програми у позаурочний час діти зможуть взяти участь у реалізації захоплюючих проектів та завдань, у тому числі й у тритижневому англомовному таборі, спілкуючись лише англійською між собою та з іноземним волонтером. Окрім позашкільної роботи, волонтери також беруть участь й у навчальному процесі – разом із учителями-предметниками проводять уроки з різних предметів, використовуючи не лише створене таким чином англомовне середовище, а й особистий досвід, знання та вміння волонтера. Залучені до проекту GoCamp AfterSchool волонтери представляють різні країни та національності й є культурними послами в Україні. В свою чергу, українські школярі отримують унікальну можливість відкрити Україну світові.

Нашій школі й мені особисто дуже пощастило отримати запрошення від організаторів усеукраїнського проекту AfterSchool GoCamp та стати учасницею семінару, який відбувся 26-29 жовтня 2017 року у м. Ірпінь Київської області за підтримки Міністерства освіти і науки України та сприяння канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив.

Програма семінару була надзвичайно насиченою різноманітними заходами, тренінгами з питань організації та проведення навчальної та позакласної роботи з вивчення англійської мови. Ми брали участь у квестах, в інсценуваннях, ознайомилися з корисними Інтернет-ресурсами, вчилися створювати довготривалі проекти, різнопланово використовувати відео та музику, удосконалювали мовну практику, адже робочою мова тренінгів була, звичайно ж, англійська. Підсумком такої продуктивної роботи став для нас захист власно створених проектів.

Усе побачене й напрацьоване на тренінгах обов’язково стане в нагоді всім учителям англійської мови для організації активного навчання й виховання якісно нового покоління молоді, всебічно розвиненої та освіченої, яка готова до життя в XXI столітті, вільно володіє іноземними мовами та відкрита до пізнання інших культур.

Участь у семінарах у рамках проекту GoGlobal – це підготовка до активної співпраці з волонтером, на зустріч із яким ми чекаємо вже у ІІ семестрі цього навчального року. Ми переконані, що завдяки спільній роботі вчителів англійської мови і волонтерів, наші діти зможуть комфортно перебувати у багатокультурному середовищі, вони навчатимуться працювати в команді, критично мислити та бути толерантними, висококультурними громадянами своєї країни. За допомогою програми GoCamp наші діти отримають шанс відкрити для себе цілий світ та водночас стати послами України у світі.

Репях А.А., учитель англійської мови

Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10

Задайте свое питання