Герої не вмирають!

DSCN8733З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року) в навчальних закладах міста були проведені тематичні заходи до роковин подій на Майдані Незалежності та Дня Небесної Сотні.

DSCN8734 Головним заходом були загальношкільні лінійки «Герої не вмирають. Небесній сотні присвячується»,«Вшануймо Героїв Небесної Сотні!»,«Ангели Небесної Сотні», які розпочалися виконанням державного гімну України та хвилиною мовчання за тими, хто загинув за свободу, європейські цінності та власну гідність.

У Вознесенській спеціалізованій школі І ступеня №1 для учнів проведені виховні години по класам «Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні» та оформлено виставку фото «Слава Героям Небесної Сотні».

В ліцеї «Інсайт» проведено тематичну виховну годину для учнів 10-11 класів «Небесна сотня – герої не вмирають» та конкурс учнівських творів на тему «Подвиг героїв Революції Гідності – Героїв Небесної Сотні», також учні підготували презентації для ознайомлення з біографією Героїв Небесної Сотні.

Класні керівники 1(5) -7(11) класів гімназії провели Урок мужності «Герої не вмирають» (із запрошенням учасника АТО Корецького Віталія).Вчитель образотворчого мистецтва Малючкова О.Ф. організувала виставку малюнків учнів 2-3-х класів про відзначення другої річниці пам’яті Героїв Небесної Сотні.

В ЗОШ №3 по класам проведені бесіди, виховні години:«Мамо,я не повернусь…»,«Зима, що нас змінила»,“Герої невмирають…Просто йдуть..”.

В ЗОШ №4 проведено в 1-11 класах тематичні виховні години «Небесна Сотня! Герої не вмирають!» та оформлена виставка добірок періодичної преси, присвячених подвигу Героїв Небесної Сотні під час Революції Гідності.

В ЗОШ №5 класні керівники провели виховні години «Вшануймо пам’ять Героїв Небесної Сотні, учасників Революції Гідності.», «Герої не вмирають…Просто йдуть..» та «Герої нашого часу».Учні переглянули документальні фільми «Революція Гідності: «Зима, що нас змінила».Протягом дня – 19 лютого на шкільному радіо лунали патріотичні пісні Євромайдану. До річниці Євромайдану в школі стартував конкурс проектів «Герої нашого часу».

19 лютого вранці на подвір’ї ЗОШ №7 до уваги учнів була представлена композиція «Герої не вмирають». Проведені уроки мужності в початкових класах на тему: «Урок миру, добра та злагоди в Україні», а в старших класах на тему: «Вони захищали ідеали демократії». Крім того, була проведена виставка малюнків «Єдина Україна – одна на всіх як оберег». Юні художники втілили в свої малюнки трагічні події на Майдані, які відбулися два роки тому, 18-20 лютого 2014 року, внаслідок яких загинуло та померло від тяжких ран більше ста учасників Революції гідності – героїв Небесної сотні.

Осередком заходу стала композиція із автомобільних шин, бочки, бруківки, будівельних та військового шоломів в центрі якого розмістили портрет Нігояна Сергія – першої жертви Майдану.

У пам’ять про загиблих на Майдані, у школі обладнано куточок слави Героям Небесної Сотні. Тут зібрані невід’ємні символи Майдану, фотографії Героїв Небесної Сотні.

Спільний захід для учнівської молоді ЗОШ №8 та ліцею «Інсайт» на тему: “Люди, бережіть серця свої, щоб не стали каменем! Розбудуйте в душах Божий храм, щоб не повторити великий гріх!” відбувся в шкільному музеї ЗОШ №8. Класними керівниками було проведено суспільно-пізнавальні години “Герої не вмирають”, підготовлено інформаційний стенд у музеї “Пам’яті Небесної Сотні”.

Для учнівської молоді ЗОШ№10 організовано відеосалон «Коло пам’яті» (демонстрація відеороликів про події 2014 року) та проведено виховні години «Вони дивилися в небо», «Вони захищали ідеали демократії, права і свободи».

20 лютого учнівська молодь та педагогічна громадськість навчальних закладів міста школи взяли участь у міському Пам’ятному Віче біля стели Героїв Небесної Сотні, поклали квіти та лампадки.

EcLyhm13quIIMG_7571 IMG_20160219_092109 IMG_20160219_091756 IMG_9948 IMG_9340 IMG_9329 IMG_9320

Задайте свое питання