Дбаємо про професійний розвиток наших вчителів

«Найголовніше у професійному розвиткові вчителя – бути вмотивованим», – так вважає Лісоченко І.В., учитель англійської мови Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст. №8. З метою набуття нового досвіду вона спробувала свої сили у відбірковому етапі програми «Teaching variety» для вчителів англійської мови загальноосвітніх шкіл із Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської та Миколаївської областей. За умовами конкурсного відбору Ірина Вікторівна надіслала на розгляд журі відеозапис “Why do I love teaching?” (Чому я люблю навчати?). І ось результат, із 200 учасників вона увійшла в 15-ку найкращих!

Тепер, як учасник проекту, Лісоченко І.В. матиме змогу провести п’ять днів у Львові. Програмою передбачається відвідування відкритих уроків колег, участь у тренінгах професійного розвитку. Ірина Вікторівна стане також учасницею масштабного методичного семінару від видавництва MM Publications та компанії «Лінгвіст». В якості винагороди на переможців проекту чекає цікава екскурсійна програма старовинним містом.

Ми пишаємося, що у нашій школі працюють такі творчі вчителі, які прагнуть до самовдосконалення. Зі свого боку, докладаємо всіх зусиль для їх підтримки, створюємо комфортні умови для творчої діяльності, стимулюємо їх фахове зростання, адже в кінцевому результаті все це забезпечує якість навчально-виховного процесу.

Адміністрація ЗОШ №8

Задайте свое питання