День Гідності та Свободи у Вознесенському ліцеї «Інсайт»!

Свобода полягає у тому, щоб залежати тільки від законів.

Вольтер

У листопаді 2013 року українці вийшли на Майдан з рішучим наміром відстояти своє бажання бути частиною Європи. Ця подія залишається значущою та вагомою для нашої держави. Вона вже вписана у сторінки Історії. Завдяки подіям, які розгортались в центрі столиці, український народ відчув в собі силу, яка може змінити майбутнє нашої держави. В нас прокинулось відчуття гідності, відваги, безстрашшя та самосвідомості.

У нелегкий час, який зараз, на жаль, панує в країні, хоробрі та сильні духом захищають територіальну цілісність України. Наші військові є втіленням справжньої свободи – без компромісів та меж. Вони – живий приклад героїзму, який переплавив у собі холодний розум та палкі серця.

У Вознесенському ліцеї «Інсайт» 20-21 листопада в рамках відзначення «Дня Гідності та Свободи» було проведено ряд заходів:

  • виховний захід «День Гідності та Свободи» (для учнів 10-11 класів);
  • флешмоб у пам’ять про загиблих героїв України революцій 2004 та 2013-2014 рр. під назвою «Герої – ви назавжди в наших серцях!» (ліцеїсти 10-11 класів – Платонов Артем, Чмирь Ірина, Костюкова Катерина, Гуляєв Андрій, пов’язали в пам’ять про загиблого героя жовто-блакитну стрічку);
  • акція «Напиши побажання Україні», у якій взяли участь не тільки учні 10-11 кл., а й педагогічний колектив ліцею «Інсайт» (кожен, хто прикріпив серце до карти України, залишав побажання нашій Батьківщині)
  • створено спецвипуск інформаційних стінгазет «Шукаючи Європу – ми знайшли Україну»;
  • конкурс читців «З любов’ю до України».

В ході проведених заходів основною була думка: нам потрібен Мир і Злагода.

Вони обов’язково відновляться в Україні, бо ми всі гідні жити достойно.

В цей день хочеться згадати слова Тараса Григоровича Шевченка: «В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля». Тож давайте дивитись у майбутнє з оптимізмом та виборювати для себе та наступних поколінь те життя, якого варта наша Батьківщина.

Савицька О.А., вчитель правознавства ліцею “Інсайт”

Задайте свое питання