День Перемоги

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЧимало свят дарує нам весна.

Як рідний дім – повернення з дороги,

Та є найбільш хвилююче для нас

Величне свято, свято Перемоги.

Сімдесят один рік тому український народ разом з іншими народами Антигітлерівської коаліції ціною мільйонів життів захистив світ від жахіть фашизму. Українці в різних арміях самовіддано та жертовно боролися проти спільного ворога. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих у Другій світовій війні, віддаємо шану її ветеранам, які сьогодні серед нас, усвідомлюючи, що без їхнього подвигу не було б ні сучасної Європи, ні європейського майбутнього України.

6 Травня в ЗОШ № 8 відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню пам’яті та примирення і 71-й річниці завершення Другої світової війни. На святкову лінійку було запрошено ветерана ВВв Подопригору Євгенію Леонтіївну.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAВедучі Маймескул Марія, Черноморець Анастасія та Парасенюк Марина розповідали про героїчне минуле нашого народу, велич подвигу в Другій світовій війні, закликали шанувати і поважати тих, хто ціною власного життя здобув перемогу. Юнаки, учні 11-х класів, поклали гірлянду пам’яті до підніжжя обеліску Героя Радянського Союзу Осадчого Олексія Антоновича, який загинув, визволяючи наше місто від фашистських загарбників. Під кінець лінійки учні випустили «квітку маку» – символ пам’яті і скорботи, краплинки живої солдатської крові, що, за легендою, розквітають на місці найзапекліших кровавих боїв.

Низько вклоняємося ветеранам, захисникам Вітчизни, дякуємо за патріотизм і мужність заради незалежності та територіальної цілісності України, свободи її народу.

 Прес-центр ЗОШ № 8

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Задайте свое питання