Дякуємо Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь у наших серцях…

20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. Однак сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. І згадувати надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому.

З метою вшанування у 2017 році подвигу учасників революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні в навчальних закладах міста для учнівської молоді 20 лютого були проведені урочисті лінійки «День пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Класними керівниками було проведено виховні заходи: інформаційні хвилини «Герої не вмирають», «А Сотня відлетіла в небеса…», «Вони помирали, щоб жила Україна»; круглий стіл «Революція Гідності: очікування та здобутки України на шляху до Європи» та Урок – презентація «Ми є народ якого не здолати» для учнів 5-8 класів ЗОШ №3. Учні 10 класу ЗОШ №5 провели екскурсії в шкільний музей для учнів 5-7 класів , а також в ЗОШ №5 традиційно організовано роботу фотосушки «Сто небесних ангелів», за результатами якої буде створено фотоальбом. Для учінвської молодї ЗОШ №5 організовано акцію «Миру хочу» (діти складали авторські вірші, створено збірку). Проведено Усний журнал у 9-А класі ЗОШ №6 «Революція Гідності. Хроніка подій» та вихованцями краєзнавчого гуртка та його керівником Мельник Л.А. ЗОШ №6 проводиться робота по накопиченню, систематизації та оформленню матеріалів, присвячених Революції Гідності у Кімнаті бойової слави.

Відбулась зустріч учнів 9-10-х класів ЗОШ №7 із учасником АТО Цвігуном А.Т.; вчителем історії ЗОШ №7 проведені уроки- екскурсії в куточок бойової слави біля стенду «Герої Небесної Сотні».

Учні початкової школи виготовили квіти і пташок, які символізують мир та злагоду у Світі. Для учнівської молоді 9-11 класів був організований показ документальних фільмів «Зима, що нас змінила», документального фільму Спецпроект ІСТV «Революція гідності», присвячених історичним подіям в Україні під час Революції Гідності (листопад 2013 – лютий 2014 року). В шкільних бібліотеках організовані виставки книг до вшанування пам’ яті Героїв Небесної Сотні.

20 лютого учнівська молодь та педагогічна громадськість прийняли участь в міському мітингу, присвяченому Героям Небесної Сотні.

Як би ви не ставились до Майдану, що би ви не думали про його учасників, єдине те, що вони хотіли кращого майбутнього для українців, вже варте пошани. Вони розпочали процес духовної перебудови нації та передали естафету нам. Події Майдану багато що прояснили, відкрили багатьом очі, розставили все по своїх місцях. І якщо правильно скористатись цим досвідом, ми справді можемо побудувати незалежну і процвітаючу державу.

Задайте свое питання