Засідання клубу юних бізнесменів

З метою виявлення і підтримки обдарованих та всебічно розвинених дошкільників 04 травня 2017р. пройшов ІІ (міський) етап конкурсу «Юний ерудит-2017», в якому взяли участь 12 вихованців старших груп дошкільних навчальних закладів міста – переможці першого етапу змагання серед випускників дитячих садків міста.

З 2016-2017н.р. дошкільні навчальні заклади Вознесенська впроваджують в навчально-виховний процес елементи освітньої програми, яка формує у дошкільників ази соціальної та фінансової грамотності. Тому конкурс проходив у формі засідання Клубу юних бізнесменів на тему «Цікава дуже штука – економіка-наука».

Підсумки роботи показали, що конкурсанти на високому рівні засвоїли зміст Освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина» та програми «Aflatot», добре орієнтуються в підрозділах Програми «Мовлення дитини», «Дитина в соціумі», «Дитина у природному довкіллі», «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», зв’язно висловлюють власну думку. Під час виконання практичних та нестандартних завдань логічно мислять, пояснюють економічні терміни, знаходять економіку у змісті казкових сюжетів, розрізняють поняття «духовні» та «матеріальні» потреби людини, свідомо розповідають про необхідність економного використання природних ресурсів.

Учасники яскраво продемонстрували свої артистичні здібності в творчому конкурсі «Кращий рекламний проект» – виразно декламували рекламні слогани та вірші, співали, представляли музично-хореографічні композиції, озвучували відеоролики. Конкурсанти та гості з захопленням переглядали рекламні презентації про користь хліба, меду, молока, солодкого морозива; ближче познайомилися з роботою вознесенських підприємств та установ – хлібозаводу, ощадбанку, бібліотеки, салону краси, плавального басейну та дитячого садка.

За підсумками Конкурсу журі затвердило такі результати.

Переможці у номінаціях:

– «Юний мовознавець» – Костенко Анна (ДНЗ № 2 «Сонечко», вих. Кондратієва Т.М.), Кононенко Єва (ДНЗ № 4 «Золотий ключик», вих. Пастух Л.В.), Горбова Анастасія (ДНЗ № 10 «Ластівка», вих. Аніна О.В.);

– «Юний математик» – Дзюба Данило (ДНЗ № 6 «Любисток», вих. Колесніченко А.М.), Закусілов Микола (ДНЗ № 9 «Горобинка», вих. Жучинська С.А.), Ебуталипова Сабіна (ДНЗ № 12 «Світлячок», вих. Солодовніченко В.І.);

– «Знавець економіки» – Василик Аріна (ДНЗ № 5 «Вербиченька», вих. Гайдай І.М., Кришко С.В.), Харченко Софія (ДНЗ № 11«Веселка», вих. Гончаренко Л.П.), Філь Володимир (ДНЗ № 15 «Горобинка», вих. Волкович В.Б., Коробань Т.П.);

– «Кращий рекламний проект» – Пащенко Єгор (ДНЗ № 1 «Гвоздичка», вих. Андрейченко Т.М.), Кириченко Дар’я (ДНЗ № 14 «Дзвіночок», вих. Щербина О.В., Крайнічук І.А.), Агафонов Іван (ДНЗ № 16, «Ягідка», вих. Васильченко А.М.).

Переможець конкурсу «Юний ерудит – 2017» – Закусілов Микола (ДНЗ № 9 «Горобинка», вих. Жучинська С.А.)

Начальник управління освіти Кисільова С.В. привітала учасників Конкурсу, вручила їм Грамоти та цінні подарунки.
Працівники дошкільного навчального закладу № 11 «Веселка» на високому організаційному рівні підготували та провели Конкурс, створили для учасників та гостей свято знань та музики.
Зміни економічного характеру, які виникли в Україні, обумовили потребу суспільства в гармонійній людині, яка здібна поєднувати особисті інтереси з інтересами суспільства, ділові якості з моральними, такими як чесність, порядність, громадянськість. Опанування дошкільниками елементарних економічних знань мають стати фундаментом для становлення громадянина-людини, щиро зацікавленої у власному розвитку та в економічному розквіті своєї держави.

Цікава дуже штука
економіка – наука!
Нас навчає розуміти,
як на світі добре жити.
Всі ми до школи готові вже йти,
готові нові пізнавати світи!

Богдан А.О. методист МНМЦ

Задайте свое питання