Змагання з гандболу

Продовжується Спартакіада школярів. Завершили змагання за програмою Спартакіади дівочі команди з гандболу. Місцем проведення цього виду спорту стала ЗОШ №6. Господарі змагань дуже гарно посприяли в проведенні змагань, якісно підготовлені майданчики і умови для роботи суддівської бригади.

У змаганнях взяли участь дев’ять команд міста, які за результатами виступів в минулорічній Спартакіаді розподілені на три підгрупи. Після групових баталій у фінальну частину вийшли команди ліцею «Інсайт», ЗОШ №4 і ЗОШ №2. Участь останніх двох команд стали сюрпризом для більшості учасників змагань. Тож у фіналі перше місце виборола команда ліцею «Інсайт», на другому місці команда ЗОШ №4 і на третьому місці спортсменки ЗОШ №2. Саме ці команди і будуть формувати збірну команду для участі в обласних змаганнях.

Після завершення змагань серед дівочих команд в боротьбу за чемпіонський титул вступили команди юнаків. Після кожного туру змагань турнірна таблиця змінювалась дуже кардинально. Тут був і характер, і підтримка вболівальників, і спортивний азарт. Чемпіонами і призерами в боротьбі серед дев’яти команд стали: команда ЗОШ №5 – третє місце, спортсмени ЗОШ №8 вибороли друге місце, чемпіонами стали господарі змагань – юнаки збірної команди ЗОШ №6-ліцею «Інсайт». Рідні стіни допомогли команді повернути статус найсильнішої команди з гандболу в місті.

Побажаємо нашим командам успішного виступу на обласному чемпіонаті з гандболу.

Задайте свое питання