Змагання юних шахістів

Продовжується Спартакіада серед учнів 1-4 класів у нашому місті. Другим видом змагань стали шахи. За шахові дошки сіли дев’ять команд міських шкіл. У складі кожної команди – один хлопчик і одна дівчинка. Протягом двох днів визначалися призери і переможці з цього виду спорту. До трійки найсильніших команд ввійшла команда ЗОШ №6 (посіла третє місце), за яку виступали Бобиль Максим і Юдова Мар’яна. На другому місці – команда ЗОШ №8 у складі Гончаренко Максима і Проценко Дарини. І перше місце посіла команда початкової школи №1, перемогу для якої здобули Лобанов Дмитро і Зіброва Марія.

В особистому заліку серед хлопців перше місце посів Лобанов Д. з початкової школи №1, Смірнов М., ЗОШ №5, виборов друге місце. Третьє – Гончаренко М., ЗОШ №8. Серед дівчат перше місце посіла Зіброва М. ( ПШ №1), Юдова М.(ЗОШ №6), третє – Проценко Д. ( ЗОШ №8).

Більшість учасників змагань є вихованцями шахового гуртка при ЦДЮТ – керівник Мочурад М.Ф. Тож побажаємо всім учасникам змагань в подальшому успішних виступів.

Задайте свое питання