Канікули, канікули!

Традиційно, під час шкільних канікул, позашкільні навчальні заклади міста гостинно відкривають двері та запрошують дітей міста до різноманітних заходів.

Так, для вихованців ЦДЮТ на осінніх канікулах було проведено ряд міжгурткових заходів: керівник шахового гуртка Мочурад М.Ф. вперше провів шаховий турнір для дівчат «Королева золотої осені», переможцями якого визнано: І місце – Уколова Марія (Ліцей «Інсайт», 10 клас), ІІ місце – Ніколенко Діана (ЗОШ №3, 9 клас), ІІІ місце – Проценко Дарина (ЗОШ №8, 2-б клас).

Шевченко Л.В., керівник театрального гуртка, для вихованців гуртків «Мистецтво живого слова» та «Образотворче мистецтво» провела міжгурткову вікторину «Там, на незвіданих доріжках». Цікаво пройшов майстер – клас «Марія – майстриня», який для вихованців гуртка «В’язання гачком» та їх батьків проводила керівник гуртка Хомік І. О.

Керівник гуртк «Автомоделювання» Дерев’яний В. М. провів інформаційний калейдоскоп «А чи знаєш ти, що…», в ході якого гуртківці отримали багато цікавої інформації стосовно звичок автомобілістів різних країн світу (Італія, Великобританія, Японія, Корея,Фінляндія). 31 жовтня відбулася творча майстерня «Природа і ми» для вихованців гуртка «Флористика» (керівник гуртка Вавренюк Л.Д.).

На заході «Осінь чарівна» вихованців гуртків початкове технічне моделювання та «Образотворче мистецтво» (керівники – Кучер О.В., Господарик Н.В.) знайомились з цікавими легендами про осінь, розгадували загадки, переглядали презентацію та отримували подарунки від осені.

В гуртках «Мистецтво живого слова» та «Театральний» (керівники Рахуба Н.Б., Шевченко Л.В.) пройшли літературні читання «Читаємо Бойченка». Вихованці гуртків у затишній атмосфері гарно декламували вірші Валерія Бойченка.

1 листопада керівник гуртка «Лікарські рослини» Вавренюк Л.Д. зі своїми вихованцями здійснили екологічну прогулянку «Мелодії осіннього парку» до міського парку Незалежності.

Гарним та цікавим заходом став захід патріотичного спрямування «90 хвилин спілкування», під час якого вихованці закладу спілкувалися з воїнами АТО, ветеранами Другої Світової війни.

В гуртку «Авіамоделювання» керівник Істочніков В.М. пройшли традиційні осінні змагання з кімнатних планерів. Переможці змагань: І місце – Пальцев Артем; ІІ місце – Кісельов Максим ; ІІІ місце – Волонтир Кирил.

Для вихованців гурта «Образотворче мистецтво» (керівник Петрова В.М.) відбувся пленер-конкурс малюнків «Малюю осінь в різнобарвному вінку».

Захід «Усі ми родом із дитинства» в гуртку «Народні шумові інструменти» (керівник Белінська Л.В.) став одним із найкращих та пройшов в гарній невимушеній атмосфері разом з батьками вихованців. На святі діти познайомилися з великою кількістю пісень про дитинство українських авторів, переглянули презентацію «Видатні автори дитячих пісень» та цікаво провели час.

Протягом осінніх канікул здійснився некатегорійний похід по річці Південий Буг вихованці гуртка «Пішохідний туризм» (керівник Зінкевич С.В.).

1 листопада відбулася презентація проекту “Молодь у владі” в ЦДЮТ для лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів міста та вихованців гуртка “Лідерство – запорука успіху”. В рамках проекту для учнів проведено екскурсію до Пенсійного фонду України в Миколаївській області.

Для учнів 8-11 класів навчальних закладів міста 2 листопада на базі ЦДЮТ була проведена міська інтелектуальна гра тревелінг «Пізнаємо Європу разом». Учні шкіл міста ознайомилися з історією європейських держав, взаємовідносинами з різними країнами світу, віртуально побували у визначних місцях Європи, згадали про видатних особистостей Євросоюзу. Перемогу здобула команда ЗОШ №7 , на ІІ місці команда ліцею «Інсайт» та гімназії, ІІІ місце розділили команди ЗОШ №5, ЗОШ №6 та ЗОШ №8.

Вихованці спортивних секцій ДЮСШ провели товаристські зустрічі між командами баскетболу, волейболу, футболу в с.Доманівка, смт.Арбузинка, м.Южноукраїнськ, м.Миколаєві. Вихованці секції тенісу настільного взяли участь у міському турнірі та змаганнях в м.Кременчуці. Вихованці секції футболу взяли участь у Чемпіонаті України з фут залу серед дівчат в м. Каховка.

Закладом проведено турнір з тенісу настільного серед учнів 2004-2005р.н.,2006-2007р.н., 2008 р.н.; турнір з паркового волейболу, Першість відділення баскетболу «Кращий снайпер -2017р.», спортивні розваги « Влучно в ціль» в секції футболу.

Крім того, на базі ДЮСШ проходили навчально-тренувальні заняття в спортивних секціях, а також юні спортсмени відвідали «Водограй».

Задайте свое питання