Канікули, канікули!

З метою організованого відпочинку учнівської молоді під час весняних канікул були проведені загальноміські заходи для учнівської молоді на базі позашкільних навчальних закладів міста – Центру дитячої та юнацької творчості,Дитячої юнацької спортивної школи.

28 березня на базі ЦДЮТ був проведений міський етап обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року» серед лідерів органів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів, який підготувала і провела керівник гуртка «Лідерство запорука успіху» Юрпольська Н.О. та її вихованка Давтян Є. Участь в конкурсі взяли представники учнівського самоврядування від ЗОШ №4,7,10.

31 березня для учнів 9 – 11 класів шкіл міста проведена інтелектуальна гра-тревелінг «Моя мала Батьківщина», яку підготувала і провела культорганізатор Кучер О.В. та вихованка гуртка «Лідерство запорука успіху» Давтян Є. 40 учнів мали змогу позмагатися в інтелектуальному батлі з історії свого рідного краю, спробували використати свій творчий потенціал, відчути дух дружнього колективу своєї команди. Кращими знавцями історії Вознесенщини виявилися : І місце – команда гімназії № 1, ЗОШ №6 ; ІІ місце – команда ЗОШ № 10, ІІІ місце – команда ЗОШ№4 та ЗОШ №5.

Згідно плану ЦДЮТ для молодших вихованців та школярів середніх класів шкіл міста на весняних канікулах було проведено ряд масових заходів, на деякі з них завітали діти з Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Вознесенської міської ради.

Для самих наймолодших вихованців ЦДЮТ було проведено заняття-гра «Золоті правила роботи з комп’ютером» (керівник гуртка Рощина Н.О.). Діти в ігровій формі повторювали вивчений матеріал з правил роботи за комп’ютером та жваво відповідали на запитання керівника гуртка.

В гуртках «Умілі ручки» (керівник Сологор Л.Й.) та «Початкове технічне моделювання» (керівник Кучер О.В.) пройшов майстер-клас по виготовленню виробів з природних матеріалів «Друге життя». Діти дізналися чимало про використання природних матеріалів в побуті, відповіли на запитання екологічної вікторини, створили власними руками підставку, серветницю, позмагалися в конкурсах та отримали масу задоволень.

Керівник гуртка Бєлінська Л.В. та методист Шевченко Л.В. провели пізнавально-ігровий захід «Веселі нотки» для вихованців «Оркестру інструментів» та театрального гуртків.

При проведенні розважально – ігрової програми «Народні весняні ігри та розваги» керівник Рахуба Н.Б. зацікавила глядачів розповіддю про походження та різновид весняних народних ігор. Вихованці жваво приймали участь у змаганнях, мали змогу попрацювати командою. Гарно створена атмосфера свята вплинула на результат заходу в цілому.

Проведений конкурс «Весняна екібана» керівником Лисюк Л.Ю. для гуртківців «Виготовлення сувенірів» дуже сподобався вихованцям. Діти на свій розсуд могли створювати весняні композиції, обмінюватися враженнями, допомагати один одному і визначати переможців.

В гуртках «Умілі ручки» (керівник Сологор Л.Й.) та «Початкове технічне моделювання» (керівник Кучер О.В.) відбувся трудовий десант «Клумба». Діти разом з керівниками гуртків висадили на клумбу у дворі приміщення ЦДЮТ квіти, зокрема тюльпани, нарциси. Цей клопіткий вклад дітей незабаром буде оцінений гостями закладу, коли квіти почнуть розквітати.

Для вихованців гуртка «Автомоделювання» керівник Дерев’яний В.М. провів цікаву гру з техніки безпеки «Один дома». Між дітьми розгорілася дискусія про заходи з безпеки життєдіяльності у різних випадках.

Вихованці гуртка «Флористика» Березюк Ю. та Палієвська А. (кер. Вавренюк Л.Д.) 28 березня прийняли участь в обласному конкурсі юних флористів. Конкурс складався з практичної частини (виготовлення флористичної роботи) та творчого захисту. Вихованці під час виготовлення флористичних робіт продемонстрували високий рівень володіння мистецтвом флористики, навичками зі створення різноманітних флористичних виробів за законами композиції, вміння гармонійно поєднувати у роботі природні та штучні матеріали із сучасними дизайнерськими техніками. За підсумками конкурсу Березюк Ю. та Палієвська А. посіли І місце, були нагороджені дипломами та подарунками.

Також вихованці гуртків «Флористика» та «Лікарські рослини» прийняли участь в обласній екологічній акції «Збережемо первоцвіти». Лариса Дмитрівна разом з дітьми відвідала місця де ростуть первоцвіти, розповіла як потрібно доглядати за першими квітами весни, закликала дітей не руйнуйте місця зростання первоцвітів, не зривати первоцвіти під час цвітіння, не губити дикої природи. «Захистіть від зникнення рідкісні види рослин! Пам’ятайте! Первоцвіти чекають вашої допомоги!» – вчила вихованців керівник гуртка.

На заході «Стежинами казок світу», який підготували вихованці театрального гуртка (керівник Шевченко Л.В.) для гуртківців центру дитячої та юнацької творчості, юні артисти показали уривок казки «Діжка меду» Лев Устинов, згадували традиції різних народів. Діти жваво відповідали на запитання вікторини, доповнювали один одного і ділились враженнями від побаченого.

Показовий майстер – клас «Весняна писанка» під керівництвом Петрової В.М. привернув увагу великої кількості дітей, які змогли навчитися різним технікам створення весняної писанки, декупажу, розпису писанки писачком.

З метою розвитку кмітливості, швидкості мислення, творчих можливостей вихованців; виховання любові до природи, турботливого ставлення до неї; прищеплення уміння культурно поводитися на природі керівник гуртка «Юні екологи» Боброва А.С. провела екологічне лото «Ці веселі тварини». Вихованці відгадували загадки, відповідали на питання вікторини, демонстрували презентації.

Малюнки вихованців, представлені на конкурс ілюстрацій до казок (керівник Соколова Н.В.), художньо відобразили українські народні казки, а також діти мали змогу прийняти участь в вікторині «Відгадай з якої казки».

В гуртках «Авіамоделювання» та «Ракетомоделювання» (керівник Істочніков В.М.) пройшли змагання по запуску вільнолітаючих моделей на тривалість польоту та точність приземлення. За результатами змагань І місце посіла – Корінна Ірина, ІІ місце – Волонтир Кирил, ІІІ місце – Гуменчук Кирил.

Гресь В.Г., керівник гуртка «Судномоделювання» провів для дітей тренувальні запуски моделей на великій воді річки Мертвовід.

Керівник гуртка Кравцов О.Я. провів внутрішньогурткові змагання з автотрасового моделювання в рамках підготовки учасників до Чемпіонату України з автотрасового моделювання. Серед присутніх кращими виявилися Любімов Дмитро, Врублевський Дмитро, Кабанов Влад.

Для вихованців старшого шкільного віку були проведені слідуючі заходи:

– степенний похід по гранітно-степовому Побужжю по Миколаївській області (керівники: Зінкевич С.В., Носков І.П., Гриценко А.О.);

– трудовий десант та операція «Дорожні знаки» під керівництвом Сосновського І.О., в гуртку «Картинг»;

– дискусія на тему «Гендерна політика в Україні» в гуртку «Лідерство запорука успіху» (керівник Юрпольська Н.О.).

Керівники гуртків науково-технічного напрямку та адміністрація закладу 30 березня мали змогу удосконалити професійну майстерність, організовуючи відповідно до наказу департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації від 09.03.2017р. №170 на базі закладу виїзний семінар «Створення умов для використання творчого потенціалу позашкільних начальних закладів комплексного типу з розвитку науково-технічної творчості в районах та містах області». До закладу завітали педагоги Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Керівники гуртків ЦДЮТ організували виставку власних методичних матеріалів та робіт вихованців. На відкритті семінару з вітальним словом виступила директор Рощина Н.О., яка презентувала діяльність Вознесенського міського центру дитячої та юнацької творчості. Методичний дайджест «Навчально-методичне забезпечення роботи гуртків науково-технічного напряму» провела Юрпольська Н.О., заступник директора з навчальної роботи. Далі присутні мали змогу ознайомитися з умовами роботи гуртків науково-технічного напрямку:«Автотрасове моделювання», кер. Кравцов О.Я., «Автомоделювання», кер. Дерев’яний В.М., «Радіоелектронне конструювання», кер.Ованесіян В.В., «Картинг», кер. Сосновський І.О. показали фрагменти гурткових занять. Керівник гуртка «Судномоделювання» Гресь В.Г. організував показові запуски моделей у ФОК «Водограй». Керівник гуртків «Авіамоделювання», «Конструювання повітряних зміїв» показав фрагмент виховного заходу «Патріотична мозаїка».

Відповідно до плану спортивно-масових заходів на весняних канікулах 2016-2017 навчального року на базі Вознесенської ДЮСШ відбулися спортивні змагання серед учнів ДЮСШ.

1 квітня проведена першість відділення баскетболу «Кращий снайпер-2017» та відбулась товариська зустріч з баскетболу у смт. Братське.

На базі ЗОШ №4 проведено змагання «Шкіряний м’яч», участь у якому взяли команди м.Миколаєва, Первомайська,Очакова, Снігурівки та Баштанки, смт.Доманівки та с.Нечаяне.

Команда волейболістів ДЮСШ взяли участь у товариській зустрічі в м. Южноукраїнську, а також відбувся турнір з волейболу у смт. Арбузинка між командами м. Вознесенська та смт. Березанка. В турнірі з пляжного волейболу серед ДЮСШ взяли участь команди нашого міста, м.Миколаєва, смт. Доманівка та Братське.

Відповідно плану на канікули 2 квітня тренери секції настільного тенісу провели спортивне свято «Тато, мамо і я – спортивна сім’я».

Вихованці ДЮСШ зі своїми тренерами з великим задоволенням відвідали ФОК «Водограй».

Також на базі ДЮСШ проводились навчально-тренувальні заняття з волейболу, баскетболу та футболу, тенісу настільного учнів груп базової підготовки.

Сподіваємось, що учнівська молодь отримала задоволення від змістовного та активного відпочинку, гарний настрій під час проведення масових заходів на канікулах.

Задайте свое питання