Канікули, канікули!!!

IMG_4260Атмосферу новорічних свят та веселого настрою учні міста відчули ще з 18-19 січня, під час відкриття міської ялинки та проведенні новорічного ярмарку.

А 19 грудня справжній подарунок чекав мешканців нашого міста, особливо дітей – музична вистава «Миколай мандрує до нас», яку підготував Вознесенський міський центр дитячої та юнацької творчості. На захід в міський Будинок Культури завітали близько 500 дітей з різних мікрорайонів міста зі своїми батьками, бабусями, дідусями.

Щороку, напередодні дня Святого Миколая, учні Вознесенського ліцею «Інсайт» разом з учителями-координаторами Крахмаленко І.В. та Грижимайло О.М. організовують збір м`яких іграшок, теплих речей, книжок, солодощів для передачі вихованцям Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та Обласного центру соціально-психологічної допомоги. У рамках акції «Діти дітям» учнями ЗОШ №5 підготовлено театралізоване дійство до дня Святого Миколая для пацієнтів дитячого відділення ЦРЛ.

Низку новорічних заходів продовжили новорічні свята для учнів різновікових категорій на базі навчальних закладів. Також 45 учнів пільгових категорій дітей міста відвідали святкові заходи в м.Миколаєві та отримали новорічні солодкі подарунки.

На базі ЦДЮТ проведено ряд новорічних заходів, а саме: для вихованців туристичних гуртків ЦДЮТ проведено свято, на якому були присутні колишні вихованці цих гуртків та їх батьки. В новорічних ранках, проведених для дітей, батьки яких служать у військовій частині, дітей, батьки яких були ліквідаторами аварії на ЧАЕС, дітей, переселених з зони АТО приймали участь 92 дитини. Під час святкового дійства діти дошкільного, молодшого та середнього шкільного віку зустрічалися з казковими героями, водили новорічні хороводи, грали в зимові ігри, співали пісні та декламували вірші. Активну участь у проведенні новорічних ранків брали вихованці гуртка ЦДЮТ «Мистецтво живого слова» та керівники гуртків Рахуба Н.Б., Поборцева М.В., Мороз М.Ю., Носков І.П., Кучер О.В.

ЦДЮТ приділяє увагу найширшому залученню дітей до гри у шахи. Шахи – щось більше, ніж просто гра. Це інтелектуальне проведення часу, ця гра розширює дитячий кругозір, вчить думати. Саме тому під час зимових канікул для вихованців шахового гуртка під керівництвом Мочурада М. Ф. був проведений різдвяний шаховий турнір на базі Вознесенської гімназії №1.

Сьогодні, коли ми прагнемо повернути народові його історичні цінності, не можна оминути такий важливий пласт духовної культури, як свята й обряди. Саме з такою метою в закладі були організовані та проведені наступні заходи: «З вечерею до вас!», під час якого вихованці гуртка «Вокальний спів» (керівник Розумяк С.О.) розучували колядки та щедрівки та ознайомилися з української традицією щедрування; конкурс «Краща різдвяна історія» для вихованців гуртка «Мистецтво живого слова» – керівник Рахуба Н.Б.. Година спілкування «Особливості святкування Різдва Христового» для гуртка «Естрадний танець», «Мистецтво живого слова» та «Образотворче мистецтво».

Протягом канікул для вихованців ЦДЮТ працювали різноманітні цікаві творчі майстерні: «Різдво руками дітей» для вихованців гуртків «Умілі ручки» та “Образотворче мистецтво” провела керівник гуртка Сологор Л.Й. Майстерня «Зимонька-зима», під час проведення якої було створено фотомозаїку «Зимовий Вознесенськ» під керівництвом Істочнікова В.М. Для вихованців автомодельного гуртка та гуртка «Умілі ручки працювала майстерня Діда Мороза з виготовлення новорічних прикрас під керівництвом Сологор Л.Й..Вихованці гуртка «Різьблення по дереву» (кер. Гриценко А.О.) працювали над проектом «Майстерня природи». В рамках роботи над проектом було проведено майстер-клас на тему «Ялинка-3D».

Заступник директора з навчальної роботи Юрпольська Н.О. провела інформаційну годину «Цикл зимових свят в Україні» для вихованців гуртка «Лідерство запорука успіху». За допомогою мультимедійної презентації діти познайомилися з історією народження зимових свят в Україні, традиціями святкування. З величезним задоволенням вихованці взяли участь у вікторині «Поважай свої традиції».

Низку цікавих новорічних заходів провела керівник гуртка «Виготовлення сувенірів» Лисюк Л.Ю. Серед них: «Новорічна карусель» та «Майстерня Снігуроньки», під час проведення яких діти показали гарні знання про зимової свята, виготовили цікаві вироби та отримали солодкі подарунки від керівника гуртка.

В театральному гуртку (керівник Шевченко Л.В.) відбулися рольові казкові читання «Сніжна історія» та розважально-ігрова програма «Червоний вогняний півень вітає всіх». Дітям сподобалося перевтілюватись в казкових новорічних героїв.

Для вихованців гуртків «Автотрасове моделювання» та «Судномоделювання» керівником Кравцовим О.Я. проведено акцію «Допоможи птахам взимку», в ході якої діти власноруч виготовили годівнички та розвішали на деревах.

Вихованцями гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник Соколова Н.В.) створено мозаїку малюнків на тему «Янголята – охоронці: з любов’ю». Для вихованців гуртка «Народний танець» (керівник Поборцева М.В.) проведено новорічний флеш-моб. Проведено вікторину «Загадки Бабусі Зими» для слухачів секції МАН «Українська мова і література» керівником Грижимайло О.М.

Лідери учнівського самоврядування закладу прийняли участь у міському конкурсі на кращу новорічно прикрашену будівлю, який вдруге оголосив міський голова Луков В., в якості членів журі. З цією метою вони з керівниками відвідали прикрашені до Нового року будівлі відповідно до поданих заявок.

Для учнів 5-7 класів шкіл міста була проведена творча майстерня «Зимова феєрія». Керівники гуртків: Вавренюк Л.Д., Сологор Л.Й., Гриценко А.О., Лисюк Л.Ю, Кучер О.В. провели чудові майстер-класи на зимову тематику. Діти виготовляли новорічні витвори мистецтва і отримували задоволення від праці та спілкування з однолітками.

На традиційному заході – новорічному інтелект-шоу «Ігри патріотів» – мали змогу позмагатися 40 учнів шкіл міста в інтелектуальному батлі з історії своєї країни та країн Європейського Союзу. Серед шкіл міста І місце зайняла команда ЗОШ № 6 та ЗОШ № 7, ІІ місце – команда Вознесенської гімназії №1.

Відповідно до плану спортивно-масових заходів Вознесенської ДЮСШ на 2016-2017 навчальний рік на зимових канікулах на базі Вознесенської ДЮСШ відбулися спортивні змагання серед учнів ДЮСШ.

6 січня 2017 року проведено турнір з волейболу «Різдвяні ігри» , в якому прийняли участь учні ДЮСШ (дівчата 2002 р.н. та юнаки 2000 р.н.) з м. Вознесенська, м. Южноукраїнська, смт .Арбузинки , смт . Радієвки , с. Кавуни. За результатами турніру І місце посіла команда ДЮСШ м. Южноукраїнська, ІІ – м.Миколаєва, ІІІ – м. Вознесенська.

12 – 13 січня 2017 року відбувся традиційний турнір з міні футболу, присвячений пам’яті воїна- афганця, тренера-викладача ДЮСШ Мустяци В.М. , в якому прийняли участь учні 2001 р.н. з ДЮСШ м. Вознесенська, м. Первомайська, смт. Доманівка, смт.Березівка (Одеська область), м. Южноукраїнська. За результатами турніру І місце посіла команда ДЮСШ м.Вознесеська, ІІ – м.Первомайська, ІІІ – смт. Березівка.

Команди переможці були нагороджені дипломами, а кращі гравці грамотами, також переможці турніру безкоштовно відвідали плавальний басейн «Водограй».

Також на базі ДЮСШ проводились навчально-тренувальні заняття з волейболу, баскетболу та футболу учнів груп базової підготовки.

Радісні очікування чарівних новорічних свят, подарунків, несподіваних сюрпризів дітьми реалізувалися під час зимових канікул.

IMG_4284IMG_4296IMG_4470IMG_4503IMG_4524IMG_4537IMG_4540IMG_4545

Задайте свое питання