Конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося, ж брати мої»

Щорічно на початку нового календарного року для здібних та обдарованих школярів проводиться міський етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої», мета якого виховання в юної плеяди літературних митців та дослідників історії поваги до історії та культури свого народу, підвищення рівня мовно-літературної освіти, формування історичного мислення, активної громадянської позиції.

24 листопада 2018 року відбувся ІІ (міський) етап ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проводиться за єдиною темою «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо стати» (В. Липинський) у двох номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення».

За рішенням журі визначено 17 призерів конкурсу. Першість та право стати учасниками обласного етапу вибороли Драник Оксана, Костюк Ангеліна, Старченко Анна, Спільник Ангеліна (11 клас гімназії №1); Гнатенко Лілія (10 клас ліцею «Інсайт»), Палієвська Аліна (9 клас ЗОШ №2). До таких високих досягнень їх готували вчителі Гончаренко О.Б., Денисюк О.М. (гімназія №1), Савицька О.А. (ліцей «Інсайт», Воскобойник Ж.В. (ЗОШ №2).

Всі учасники конкурсу продемонстрували не лише ґрунтовні знання з літературної творчості, уміння проводити дослідження з історії, працювати з першоджерелами, аналізувати інформацію, висловлювати й аргументувати власну думку. Перш за все, вони довели, що молоде українське покоління – це люди, які усвідомлюють себе українцями, єдиною нацією, відчувають гордість за своїх предків, історію, засвідчують власну життєву позицію, пошук свого місця у сучасному суспільстві.

Методист МНМЦ Шишкіна О.І.

Задайте свое питання