Майбутні чемпіони

13 травня в м. Миколаєві відбулися обласні змагання «Олімпійська надія» серед учнів 1-4 класів. На фінальні змагання прибули 15 команд міст і районів області. Основу збірної нашої команди склали учні ПШ №1, ЗОШ №6, ЗОШ №8. У програму змагань були включені наступні види: міні-футбол, шахи, настільний теніс та легка атлетика.

Юні футболісти, вихованці тренера ДЮСШ Дроздова Р.Л., у складі Кучеревенко О., Дроботун Д., Марочканіч Д., Абгарян Д. (ЗОШ №6), Гончаренко М, Лубенцов В. (ЗОШ №8), Анісімов М. (ПШ №1) посіли 11 місце.

Команда з легкої атлетики під керівництвом Карпової Л.Я. посіла п’яте місце. За команду виступали Запорощенко К., Куц М., Ярошенко С., Молдованова П., Кулик Є., Коваленко О. – ПШ№1.

Команда вихованців гуртка ЦДЮТ з шахів (керівник Мочурад М.Ф.) посіла 4 місце. За команду виступали юні спортсмени Зіборова Марія і Лобанов Дмитро, учні ПШ №1.

А чемпіонами обласних змагань стали юні тенісисти у складі наймолодшої учасниці Зарубіної О. ( ЗОШ №10) і Царенка І. ( ПШ №1), які вибороли перше місце в області.

В загальнокомандному заліку наші юні олімпійці посіли п’яте місце і принесли в залік 16-ї обласної спартакіади залікові бали, цим самим наблизили м. Вознесенськ до призового місця в обласній спартакіаді школярів.

Тож щиро вітаємо найменших учасників змагань і сподіваємося, що їх прізвища ще не раз будуть з’являтися на сторінках преси.