Методи корпоративного навчання в дії

15 грудня на базі Вознесенської гімназії №1 було проведено супервізійний кейс-семінар «Інноваційні моделі та форми організації корпоративного навчання керівних та педагогічних кадрів в умовах реформування освіти». У заході взяли участь працівники науково-методичних установ та керівники закладів освіти міста Вознесенська, Вознесенського, Доманіського, Єланецького, Новоодеського, Братського районів. В ході семінару розглядалися питання діяльності методичних служб у вирішенні державних комплексних заходів із реалізації нового змісту освіти, розвитку професіоналізму педагогів засобами неформальної освіти в умовах децентралізації та реформування освіти, які презентували представники МОІППО – Стойкова В.В., заступник директора з науково-педагогічної роботи, Мілєйко О. О., завідувач лабораторії управління розвитком регіональної освіти, Бурлака Т.Ю., методист лабораторії управління розвитком регіональної освіти.

Під час семінару відбувся тренінг щодо оволодіння методами корпоративного навчання та розвитку педагогічних кадрів: фасилітація, коучінг, менторінг, наставництво, секондмент, який провели представники методичних служб м. Первомайська та смт. Снігурівки.

Учасники семінару одноголосно підтримали думку, що такі заходи відкривають нові можливості поглянути на свою роботу під новим кутом і накреслити більш широкі перспективи для удосконалення власної професійної діяльності.

Задайте свое питання