Популяризуємо вивчення англійської мови

DSC09755Указом Президента України Петра Порошенка 2016 рік було проголошено роком англійської мови. Перегортаючи сторінку календаря нового 2017 року, ця мова залишається ключовою у сучасному інформаційному просторі, обсяг і якість знань у якому можна отримати в повній мірі тільки добре володіючи англійською. Знання іноземних мов може допомогти молодим людям стати успішними і щасливими.

Учителі англійської мови Вознесенської ЗОШ №8 доклали неабияких зусиль для популяризації, поширення і покращення рівня володіння англійською мовою своїх учнів у 2016 році й надалі продовжують працювати в цьому напрямку. Ми розробили і провели безліч заходів та відкритих уроків. Завершальним проектом 2016 року у нашій школі став Тиждень англійської мови, який, сподіваємося, запам’ятався всім учасникам і глядачам.

DSC09796З метою підвищення інтересу до вивчення мови у шкільній газеті «Наш час» ведеться англомовна сторінка, працює гурток «Спілкуємося англійською». Лідери євроклубу змонтували відеоролики про необхідність вивчення англійської мови, які щоразу демонструють школярам. А позакласні заходи з предмету, що проводяться в нашій школі – це можливість не лише пізнати щось нове, а й отримати насолоду одночасно: цікаві художні номери, костюми, декорації, конкурси, флешмоби, тематичні дискотеки – все занурює учасників дійст в інший світ – світ англомовних країн. Вивчаючи різні культури, ми стаємо ще на крок ближчими один до одного.

Ми вчимося, працюємо, святкуємо, танцюємо, співаємо разом з англійською, а ще робимо перші спроби в перекладі віршованих творів. Кращі учні-перекладачі зробили переклад англійською віршів нашого поета-земляка Анатолія Харлановича:

Today it’s really like in spring

The brunches in the sky are running up

And it has changed its colouring

Some clouds floating, non stop!

Everything is bright, no one can grasp it.

There`s no place for dullness and for mist

It seems the icon has new life, indeed

In our independent country!

Зазираючи у майбутнє, ми вже зараз організували підготовку до відкриття у 2017 році нового сезону англомовного табору «Dream camp» і готові поділитися своїми напрацюваннями з колегами з інших шкіл.

Переконані, що всі ці заходи дають можливість нам, педагогам, нашим вихованцям, а також їх батькам, усім бажаючим покращити свої знання з англійської поринути у чарівний світ мови і спілкування, пізнати традиції англомовних країн, відкрити світ навколо себе.

Лісоченко І.В., учитель англійської мови ЗОШ №8

Задайте свое питання