Свято вшанування інтелекту

100_9068Наша рідна земля славиться численними досягненнями своїх талановитих людей, добрими починаннями обдарованих дітей, їх першими вдалими кроками до інтелектуального олімпу. І вже доброю традицією стало у нашому місті проведення свята Наума – свята вшанування інтелекту, розуму, доброчинства. Підводячи підсумки минулого року, із поглядом у майбутнє на урочистій церемонії нагородження кращі школярі міста отримують винагороду за перемоги в олімпіадах, конкурсах, турнірах, тестуванні до Миколаївського т/в Малої академії наук.

На заході, який відбувся 19 січня 2017 року у приміщенні міського Будинку культури, були присутні секретар міської ради Торжинська Л.М., депутати міської ради Плахотний О.М. і Балабушко Т.М., заступник міського голови Сербенюк Н.М., а також працівники управління освіти, методисти науково-методичного центру, делегації від навчальних закладів міста.

100_9055Урочистості розпочалися церемонією нагородження учасників та переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017», яку проводила начальник управління освіти Кисільова С.В. Світлана Вікторівна привітала педагогів-конкурсантів, подякувала їм за творчу працю та висловила найкращі побажання. Приємно, що серед педагогічної спільноти є такі активні вчителі, які можуть сміливо заявити про свої знахідки й напрацювання, представити на розсуд журі свій досвід. Це учитель інформатики ЗОШ №3 Костюк О.М., учителі музичного мистецтва Букорос О. В. (ЗОШ №6) і Гиренко Є.В. (ЗОШ №4), учитель початкових класів Кушнірук О. П. (НВК «ЗНЗ І ст. №9 – ДНЗ №16»). Особливі вітання переможцям конкурсу: у номінації «Біологія» – Гурі Л.М. (ЗОШ №8) і Бобровій А.С. (ЗОШ №4), у номінації «Інформатика» – Мікосіянчику Г.Г. (ЗОШ №4), Мікосіянчик Т.М. (ЗОШ №5), Ворфоломєєвій О.С. (гімназія №1), у номінації «Початкова освіта» – Жаврід Л.А., Юдовій В.М. (ЗОШ №6), Резніченко Т.В. (ЗОШ №5).

Урочисту церемонію нагородження продовжили кращі учні міста за чотирма номінаціями: «Гран-прі», «Золотою», «Срібною» і «Кришталевою». Цього року вперше введена номінація «Гран-прі», у якій учні, що здобули найбільше перемог на інтелектуальних перегонах різних рівнів та напрямків, отримали солідні грошові премії від 1000 до 500 грн. у залежності від кількості призових місць. Серед кращих – Спільник Ангеліна (гімназія №1), Мутель Марія (ЗОШ №2), Самусенко Дарина (ЗОШ №6), Кравцова Наталя, Черноморець Анастасія, Глушко Андрій (ЗОШ №8), Татарєнков Альберт (ЗОШ №10). За підтримку та розвиток юних обдарувань батьки нагороджені Подякою від управління освіти. А спонсорські внески для матеріального стимулювання обдарованих дітей зробила депутат міської ради, місцевий підприємець Балабушко Т.М., яка щоразу надає дієву допомогу й підтримку у реалізації освітянських ініціатив.

Трикратні призери стали учасниками церемонії нагородження у Золотій номінації, до складу якої ввійшли Тітімець Артем, Мартинова Марія, Стрельникова Влада, Кліменкова Ніна, Абрамович Михайло, Ясеницька Наталія, Путій Карина, Михайлова Юлія, Яровий Ярослав (гімназія №1); Торіна Алла (ЗОШ№6); Коваленко Галина (ЗОШ №7); Парасенюк Марина, Маймескул Марія (ЗОШ №8).

У Срібній номінації нагороди отримали 23 учні, а до складу Кришталевої включено 73 школярі. На святі були відзначені також учнівські команди-переможці обласних турнірів з географії, історії, юних акваріумістів (гімназія№1), команда правознавців (ліцей «Інсайт») та команда юних економістів (ЗОШ №8). Учнівські команди цих шкіл щороку виборюють перемогу, конкуруючи з багатьма престижними навчальними закладами області.

Загальна кількість номінантів становила цього року 137 учнів. Усі вони були відзначені Грамотами управління освіти та отримали подарунки.

Досягнення учнів – це віддзеркалення кропіткої щоденної праці вчителів, що передають дітям свої знання, досвід, вчать жити, перемагати, будувати своє майбутнє. На церемонії нагородження Подяки від управління освіти отримали педагоги, що протягом багатьох років готували своїх вихованців до перемог у інтелектуальних перегонах на обласному та всеукраїнському рівнях, серед них Липитенко Т.Ю., Гончаренко О.Б., Денисюк О.М., Романенко С.В., Поліщук Л.Л., Чебану Н.М., П’янова О.О., Савенко О.О. (гімназія №1), Савицька О.А. (ліцей «Інсайт»), Кийко О.А. (ЗОШ №2), Потоцька О.П. (ЗОШ №4), Василець А.А. (ЗОШ №5), Яргункіна О.О. (ЗОШ №6), Осадченко О.Ф., Бредун Г.В., Проценко П.І., Бусаргін М.С. (ЗОШ №8), Терещенко Л.П., Варениця О.А. (ЗОШ №10).

Сьогодні на обласних олімпіадах уже відкриваються нові імена обдарованих учнів та творчих учителів, що продовжують кращі традиції інтелектуальних досягнень освітян Вознесенська. Про них ми дізнаємося на сторінках міської газети «День за днем» у рубриці «Обдаровані діти – надія на майбутнє», яка розпочинається після проведення загальноміської церемонії нагородження на святі Наума.

100_9204Доброю традицією стало також відзначати на святі учнівські та педагогічні колективи, чиї успіхи були найкращими на інтелектуальному олімпі у загальному рейтингу серед навчальних закладів міста за підсумками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Дипломи та цінні подарунки отримали: І місце – гімназія №1 (директор Дворецька Л.І.), ІІ місце – ЗОШ №6 (директор Токарєв Ю.О.), ІІІ місце – ЗОШ №8 (директор Кушнір Т.А.) та ЗОШ №10 (директор Терзілова Л.М.).

Святковий настрій для всіх присутніх на заході створив творчий колектив ЦДЮТ із виступом «Різдвяне колядування» (кер. Н.Рахуба). Атмосферу урочистості підтримували ведучі – творчі педагоги ЗОШ №8 Олена Осадченко і Павло Руденко разом із шкільним вокальним ансамблем «Акварель», солістами Пальчевич Анною і Черноморець Анастасією (керівник Руденко П.М., ЗОШ №8), вихованцями гуртка ЦДЮТ «Спортивний бальний танець» (керівник Петрова К. В.).

Щоб із року в рік продовжувалося вшанування переможців інтелектуальних змагань, кращі учні школи №8 передали символічні ключ та замок від скарбниці знань до ЗОШ №10.

Численні вітання й щирі побажання, які висловили під час церемонії нагородження представники влади, управління освіти, науково-методичного центру надихатимуть талановиту учнівську молодь на нові звершення й перемоги, адже вони – гордість своїх батьків, на них покладають великі надії їхні наставники-вчителі та вся вознесенська громада.

Шишкіна О.І., методист МНМЦ

Задайте свое питання