Система роботи ЗНЗ з обдарованими дітьми: методичний букмейт

 1. Формування та розвиток обдарованої особистості на основі реалізації інноваційних проектів та програм у закладі нового типу / Вознесенська гімназія №1 Вознесенської міської ради Миколаївської області.
 2. Формування та розвиток творчої особистості на основі організації активної пізнавальної діяльності учнів початкових класів / Вознесенська спеціалізована ЗОШ І ст. №1 Вознесенської міської ради Миколаївської області.
 3. Система роботи з обдарованими дітьми в умовах інноваційних змін в освітньому просторі у Вознесенському ліцеї «Інсайт». На шляху до відкриття… / Вознесенський ліцей «Інсайт» Вознесенської міської ради Миколаївської області.
 4. Сучасні підходи до виявлення та навчання обдарованої дитини / Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Вознесенської міської ради Миколаївської області.
 5. Обдаровані діти: підходи та методи роботи з ними / Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Вознесенської міської ради Миколаївської області.
 6. Організація системи роботи з обдарованими дітьми у позакласній діяльності / Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Вознесенської міської ради Миколаївської області.
 7. Програма «Обдарована дитина» / Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Вознесенської міської ради Миколаївської області.
 8. Обдаровані діти: підходи та методи роботи з ними / Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ст. №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області.
 9. Створення умов для підвищення фахової майстерності педагогів з питань формування знань обдарованих учнів І та ІІ ступенів навчання на засадах компетентнісного підходу / Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Вознесенської міської ради Миколаївської області.
 10. Психолого-педагогічний супровід обдарованої дитини / Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Вознесенської міської ради Миколаївської області.
 11. Інноваційний проект «Наступність між дошкільним навчальним закладом та початковою школою у контексті розвитку, навчання та виховання дитини» / Вознесенський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І ст. №9 – дошкільний навчальний заклад №16» Вознесенської міської ради Миколаївської області.
 12. Проектування особистісно-розвивального змісту навчально-виховного процесу / Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Вознесенської міської ради Миколаївської області.

Задайте свое питання