Творча зустріч у бібліотеці ім. Шевченка

170130bib21 січня 2017 року у бібліотеці ім.Т.Шевченка Вознесенське літературне об’єднання «Веселка» щиро зустрічало гостей на творчій зустрічі із поетесою Волошиною Меланією Василівною. На зустрічі були присутні поети, письменники Гаврюшенко В.С., Павленко А.І., Філатова Г.С., Густілін В.М. та багато інших талановитих творців писемного слова. Гостями зустрічі були і шкільні бібліотекарі. Організатор заходу – керівник літературного об’єднання Руденко Світлана Іванівна.

Із щирою відвертістю Меланія Волошина розповідала про своє життя, про співпрацю з поетами – земляками в літооб’єднанні «Веселка», про участь в різноманітних пісенних конкурсах як автора слів. Ії розповідь супроводжувалась переглядом презентації в музичному супроводі. Ця скромна людина вражає з перших хвилин своєю теплою посмішкою та лагідними очима.

Затамувавши подих, гості слухали пісні, вірші та прозу Меланії Василівни про вічні цінності, про любов до Бога, сім’ї, дітей, онуків. Поетеса поділилася спогадами про нашого земляка Олега Кутвицького, якому присвятила свої вірші, декламувала рядки, присвячені видатному українському поету Тарасу Шевченку.

Учасники заходу захоплено слухали музичне привітання від Обезюк Валентини Євгенівни, яка виконала чудовий романс.

Незабутнє враження шкільних бібліотекарів, їх захоплення і прояв зацікавленості під час проведення заходу свідчили про доцільність та необхідність організації подібних заходів, які є дуже важливими, оскільки дають змогу розвивати знання про письменників нашого краю, які так необхідні підростаючому поколінню.

Задоволені гості отримали диски з піснями від Меланії на згадку про творчу зустріч. Творчий вечір запам’ятався своєю насиченістю та позитивною енергетикою.

Бібліотекарі шкіл міста Вознесенська

Задайте свое питання