Тиждень англійської мови у ЗОШ №8

Позакласна робота є невід’ємним складником цілісного процесу навчання іноземних мов. Правильно організована діяльність сприяє значному розширенню потенційного словника учнів, охоплює велике коло проблем і питань, які виходять за межі шкільної програми, поглиблює соціокультурні знання школярів. Крім того, такий підхід стимулює учнів до поглибленого вивчення мови з використанням резервів кожної особистості окремо і колективу учнів в цілому.

Квінтесенцією вивчення іноземної мови щороку стає Тиждень англійської мови, у якому беруть участь усі учні школи. Настрій свята, мовна атмосфера створюються за допомогою музики та пісень англійською мовою; кольоровим оформленням стіннівок; переглядом мультфільмів, проведення ігор та змагань.

Тиждень англійської мови у нашій школі проходив з 13 по 17 лютого 2017 року. Понеділок, 13 лютого, розпочався зі святкової лінійки, під час якої ведучі розповіли про важливість вивчення англійської мови. Було організовано цікаву книжкову виставку, на дверях класних кімнат були розміщені прислів’я та вислови відомих людей англійською мовою. Починаючи з понеділка, протягом усього часу на перервах по шкільному радіо лунала англомовна музика. Була організована виставка стіннівок “Famous people”, яка не залишила нікого байдужим, а рубрика “It`s interesting to know” викликала у школярів неабияке захоплення.

У вівторок, 14 лютого, учні 7-8 класів мали змогу ознайомитися з відеосюжетами про історію свята “St. Valentine`s Day”, а також під час радіотрансляцій дізнатися про традиції відзначення цього дня в інших країнах світу.

У середу, 15 лютого, на базі нашого закладу відбувся практикум для вчителів англійської мови шкіл міста “Camp workshop” з проблем організації роботи з філологічно обдарованими дітьми у літніх англомовних таборах. Керівник практикуму Бусаргін М.С. підібрав цікаві завдання для стимулювання школярів до активної іншомовної комунікації.

Четвер, 16 лютого, для учнів 1-4 класів став днем перегляду мультфільмів англійською мовою. Між учнями 3-х класів відбулися змагання-гра “Happy English”, що розробила і провела Рясночубенко І.Г. Для своїх вихованців, учнів 5-6-х класів, провела квест “Strong and wise”, у якому взяли участь 7 збірних команд по 4 учасника. Діти отримали маршрутні листи, вони мали пройти 7 станцій (English, Reading, Mathimatical, Geographical, Sports, Musical, Grammar) та зібрати всі частини мапи школи. Учасники квесту отримали безліч позитивних емоцій й одночасно перевірили свої знання з різних тем.

Останній день тематичного тижня став надзвичайно цікавим для учнів 8-х класів, які взяли участь у грі “Hollywood experts”. Мій колега Бусаргін М.С. підібрав оригінальні завдання, що в котрий раз підтвердило, як цікаво можна вивчати іноземну мову.

Завершився тиждень святковою лінійкою. Найактивніші учасники були нагороджені грамотами. Музичне вітання англійською мовою подарувала присутнім Пальчевич Анна, учениця 8-А класу. Радісною звісткою для всіх стала новина про перемогу в освітньо-культурному проекті GoCamp та приїзд волонтера з-за кордону для роботи в нашому літньому англомовному таборі. Тепер ми з нетерпінням чекаємо літа та запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у тритижневій табірній зміні, щоб покращити свій рівень володіння англійською мовою, дізнатися нове про світ англомовних країн, знайти нових друзів, отримати задоволення від активного відпочинку й цікавого навчання.

Лісоченко І.В.,

учитель англійської мови Вознесенської ЗОШ №8

Задайте свое питання