Фінал з футболу

13-14 квітня 2017 року на центральному стадіоні м. Вознесенська проходили фінальні змагання з футболу серед учнівських команд з м. Вознесенська, Первомайська, Центрального району, м. Миколаєва, Баштанського, Березанського, Вітовського, Доманівського, Снігурівського районів.

Учасників змагань привітали начальник обласного відділення фізичного виховання та спорту Кулішов О.Ю., заступник міського голови Сербенюк Н.Н., начальник управління освіти Кисільова С.В., головний суддя змагань Мазур В.С.

Всього було зіграно 14 матчів, де команди показали технічний і зрілий футбол. Господарі змагань футболісти Вознесенська впевнено провели всі свої зустрічі і тільки у фіналі за перше місце від наших футболістів відвернулася фортуна. Вирішувала долю чемпіонства серія пенальті. З рахунком 18:19 перемогу вибороли футболісти м. Первомайська.

Таким чином, третє місце посіла команда Центрального району м. Миколаєва, друге місце посіли футболісти Вознесенська, переможцем змагань стала команда Первомайська.

Ми щиро вітаємо наших тренерів з високим результатом у цих змаганнях. До успіху команду привели Лисейко М.В., Мазур В.С., Амелін К.В., Дроздов Р.Л. Ми бажаємо нашому тренерському відділенню з футболу і надалі радувати батьків і учнів успіхами в боротьбі за спортивні трофеї.