Юнацький баскетбол

Переможці змагань. Команда ЗОШ №10

Прекрасний баскетбол продемонстрували команди юнаків на змаганнях в рамках 17-ої Спартакіади школярів міста. Більшість із учасників змагань вихованці секції баскетболу ДЮСШ. Тож перед початком змагань ніхто не міг передбачити, який навчальний заклад буде переможцем у цьому виді спорту. І тільки коли пролунала сирена, яка сповістила про закінчення змагань, стало зрозуміло, що володарем основного трофею – кубка управління освіти Вознесенської міської ради – стала команда ЗОШ №10.

ІІ місце. Команда гімназії №1

Команда виступала у такому складі: ЛимарДмитро, Тодорашко Роман, Губан Андрій, Резніченко Артем, Довганюк Роман, Попов Владислав, Вереєменко Кирил, Сокуренко Євген. Без сумніву ці хлопці залишать гарний спортивний слід в історії ЗОШ № 10. ІІ місце посіла команда юнаків гімназії №1 у складі Антонова Дмитра, Дєєва Данила, Чередніченка Олександра, П’янова Сергія, Самойлова Нікіти, Лукова Дмитра, Юрченка Костянтина. Третє місце виборола команда ЗОШ №8. Честь цього навчального закладу захищали спортсмени: Таран Владислав, Кишкарьов Костянтин, Ульяновський Нікіта,

ІІІ місце. Команда ЗОШ №8

Кабанов Михайло, Шолтояну Андрій, Бондаренко Роман.

Порадували команди ЗОШ № 2, ЗОШ № 7, ліцею «Інсайт». Помітно, що вчителі фізичної культури не байдужі до цього виду спорту.

Сьогодні перед збірною командою юнаків стоїть нелегка задача, зберегти минулорічне лідерство на обласному рівні. Обласні змагання з баскетболу стартують у нашому місті. Хочеться побажати збірним командам юнаків і дівчат успішно виступити на обласних змаганнях з цього виду спорту.