2017 - Рік німецької мови в Україні

Німеччина та Україна відзначають у 2017 році 25 років встановлення дипломатичних відносин. Міністри закордонних справ обох країн прийняли рішення про проведення Українсько-німецького року мов для зміцнення та розбудови взаєморозуміння та дружби, а також співпраці між двома країнами у культурно-освітній сфері.

У рамках спільного проекту Ґете-Інституту і Міністерства освіти і науки України «GIDELFO» з 30 жовтня по 3 листопада 2017 року на базі МОІППО відбувся методико-дидактичний семінар для 20 вчителів німецької мови шкіл м. Миколаєва та Миколаївської області. Мені надзвичайно приємно було стати учасницею заходу такого рівня.

Запропоновані теми: «Використання цифрових засобів навчання на заняттях німецької мови та навчання країнознавства: інноваційні підходи у викладанні німецької мови», «Підготовка учнів до іспитів рівня А1-В2» (Goethe-Zertifikat А1 та B2) – були для нас цікавими, актуальними, практично значущими. Під час семінарських занять ми ознайомилися з новими методиками викладання німецької мови, цікавими ідеями, прийомами й матеріалами, які можуть бути використані під час проведення уроків і сприятимуть мотивації учнів до вивчення мови.

Завдяки участі у Тижні підвищення кваліфікації вчителі отримали нові методичні ідеї для проведення сучасного заняття з німецької мови.

По завершенню заходів Тижня усі учасники отримали двомовні сертифікати GIDELFO (Professionelle Qualifizierung von Deutschlehrern), підписані представниками Міністерства освіти і науки України та Ґете-Інституту в Україні, що свідчать про підвищення кваліфікації й готовність до впровадження інноваційних методик у навчально-виховний процес.

Стрельцова К.Е.,

учитель німецької мови

Вознесенської гімназії №1

Задайте свое питання