Permalink

День боротьби зі СНІДом був започаткований Всесвітньою організацією охорони здоров’я у 1988 році і став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності про це захворювання і його профілактику. Цього дня в багатьох країнах світу з метою привернути увагу до проблеми поширення ВІЛ проводяться численні суспільні акції.

Привернути увагу мешканців міста до однієї з найактуальніших проблем сучасності вирішили й учні Вознесенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10.За ініціативи волонтера Корпусу Миру Адмасу Хани, учні нашої школи стали учасниками акції «Зупинимо СНІД разом». Метою даної акції було привернути увагу жителів міста до здорового способу життя, безпечної поведінки та формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей. Волонтерами з представників учнівського самоврядування стали: Круглицька Лоліта, Кернасовська Крістіна, Раюл Дар’я, Кирток Богдан, Козаченко Богдан, Шевчук Вероніка, Пащенко Олена, Гаращенко Ілля. З представників школи: заступник директора з виховної роботи Дикусар М.О. , педагог- організатор школи Посохова І.В. та власне Хана Адмасу.

Учнями школи було проаналізовані найбільш відвідувані місця людей в місті Вознесенськ. Учні школи визначили таким місцем Центральний ринок, де і була проведена акція.

Зміст самої акції полягав у наступному: учні школи, за письмовою згодою батьків, розповсюджували засоби контрацепції серед повнолітнього населення міста, разом із засобами контрацепції кожен учасник акції отримав інформаційну листівку з ймовірними ризиками зараження ВІЛ та СНІДОМ. У завершенні ,з дозволу учасників акції, волонтери школи робили селфі-фото для розповсюдження їх у соціальних мережах та привернення уваги до епідемії ХХІ століття, в якій Україна,на превеликий жаль, займає одне з перших у світі місць за темпами розповсюдження. Хочеться відмітити відношення людей до дій учнів: більшість учасників позитивно відреагували і підтримали волонтерів , погоджуючись, що такі акції дійсно необхідні.

Акція «Зупинимо СНІД разом» не відбулася б без сприяння Всесвітньої організації AHF в Україні та Кабінету Довіри у місті Вознесенськ, саме ці організації забезпечили волонтерів всім необхідним.

Самоврядування ЗОШ І-ІІІ ст. №10 щиро вдячне всім учасникам акції і сподівається, що проведена робота не була марною.

Дикусар М.О.,

заступник директора з виховної роботи

 Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст. №10

Задайте свое питання