Англомовна «МАЙСТЕРНЯ РУКОДІЛЛЯ»

У рамках співпраці з Корпусом Миру США, з метою створення умов для розширення англомовного освітнього середовища, подолання мовних бар’єрів, у рамках діяльності English Teachers work-shop та English Teachers Leadership club учні, вчителі, мешканці нашої громади отримали унікальну можливість живого спілкування англійською з носіями мови під час неординарного для педагогічного загалу зібрання. У вихідні дні 19 і 20 січня 2019 року у Вознесенській ЗОШ І-ІІІ ст. №6 відбувся масовий  культурно-освітній захід – «Майстерня рукоділля» за участю 16 американських волонтерів Корпусу Миру, які приїхали з усієї України, щоб обмінятися з учасниками «майстерні» вміннями та навичками з техніки рукоділля, зокрема в’язання шпицями, гачком, вишивки.

Ініціаторами виступили волонтерка Корпусу Миру США  Ліндсі Ньюхолл разом із Метью Ярброу та Людмилою Момотенко, яка очолює міській клуб лідерів та воркшоп для вчителів англійської мови закладів освіти міста, що працює на базі ЗОШ №6.

Відбулося урочисте відкриття «Майстерні рукоділля», під час якого директор школи Токарєв Ю.О. гостинно запросив усіх присутніх до активної творчої співпраці та запропонував ознайомитися із поробками, що були представлені на імпровізованій виставці.

Щоб налагодити веселу та дружню атмосферу під час заходу, волонтери провели цікаві інтерактивні вправи для знайомства та налаштування до невимушеного спілкування. Учасники обмінювалися знаннями та вміннями з техніки рукоділля, зокрема, в’язання шпицями та гачком, спілкувалися англійською мовою та весело проводили час.

До заходу долучилося 82 учасники: 37 учнів, 29 дорослих представників громади та 16 волонтерів Корпусу Миру США.

Ми плануємо й надалі проводити такі творчі зустрічі, що сприяють розвитку творчості, покращенню комунікативних навичок, зміцненню дружніх зв’язків між українською та американською молоддю.

Шишкіна О.І., методист МНМЦ

 

Фото за посиланням

Задайте свое питання