Англомовні табори - 2019

Стартом літніх канікул стало відкриття 03 червня 2019 року англомовних таборів у семи закладах освіти громади нашого міста: «Leader» у гімназії №1, «Englishland» у НВК №3, «Happy campers» ЗОШ №4, «English Bridge» у ЗОШ №5, «Rainbow Camp» у ЗОШ №6, «Step by step» у ЗОШ №7, «Start Up» у ЗОШ №10. 530 учасників цьогорічної  зміни поєднують активне навчання із цікавим й, водночас, змістовним відпочинком. Табірна символіка, різноманітні ігри в командах, флешмоби, тематичні студії, майстер-класи, квести, до того ще й яскраві кольори і вирій емоцій – все це створює особливу атмосферу, сприятливу для невимушеного іншомовного спілкування.

Табірна зміна у закладах освіти триватиме від 1 до 2 тижнів, та кожен табір має свою родзинку. До роботи у таборах долучилися волонтери Корпусу Миру США: Ліндсі Ньюхолл (ЗОШ №6), Метью Ярброу (ЗОШ №8), Хана Адмасу (ЗОШ №10). На запрошення Ліндсі й Метью до «Rainbow Camp» у ЗОШ№6 приїхали ще 5 американських волонтерів, які працюють із кожним загоном. Організатори «Rainbow Саmр» створили сайт, де щоденно розміщують фото про свою діяльність. Більше інформації про них можна знайти за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1Atza-vyMQjFQqyGqKnW9qQSmUhWZMozL.

У гімназійному таборі «Leader»  заплановані англомовні екскурсії, які будуть проводити учні-волонтери з класів із поглибленим вивченням англійської мови. В «Englishland» (НВК№3) проводяться інтегровані англомовні заняття з різних предметів. Happy-кемпери  із ЗОШ №4 монтують відеощоденник із життя свого табору, який викладуть потім для користувачів у мережі. Цікава ідея організаторів «English Bridge» (ЗОШ№5) – День туризму. У таборі ЗОШ №7 «Step by step», крім англійської, учні опановують ще й ази французької мови. Найчисельніший табір ЗОШ№10 «Start Up» вирізняється проведенням оригінальних тематичних днів.

Для кемперів із ЗОШ №10 та гімназії №1 керівники гуртків ЦДЮТ організовують майстер-класи, квести, галявину «Мотузяне місто». Планується проведення для «Start Up» табірного свята «Літній Новий рік».

Перебування дітей у літніх англомовних таборах – це впевнений крок вперед до навчання  по-новому, без примусу, коли отримуєш задоволення від пізнання нового, від спілкування зі своїми однолітками, коли залишаються у всіх приємні спогади й виникає бажання зустрітися знов, аби набути нових знань і досвіду, що обов’язково стане в нагоді у реальному іншомовному середовищі.

Більше фото за посиланням

Шишкіна О.І., методист МНМЦ

Задайте свое питання