Ділимося досвідом

В рамках співпраці з Університетом менеджменту освіти НАПН України наше місто було запрошено до проведення навчального візиту для слухачів курсів підвищення кваліфікації з теми «Інноваційний менеджмент і педагогіка партнерства як чинники формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти (модератор Любченко Н.В., к.п.н., доцент, доцент кафедри менеджменту освіти та права ДЗВО «Університет менеджменту освіти). 

Представником від Вознесенської громади виступила директор Вознесенської гімназії ім. Т. Шевченка Дворецька Л.І., яка провела віртуальну професійну зустріч для своїх колег з Южноукраїнська.  В ході навчального візиту Лариса Дворецька  презентувала гімназію, ознайомила учасників з основними напрямками діяльності колективу: внутрішньою системою якості освіти, створенням безпечного освітнього середовища, кадровою політикою, системою роботи з обдарованими учнями, реалізацією демократичних основ у шкільному житті, розвитком інфомедійної грамотності, організацією харчування, формуванням позитивного іміджу закладу, дистанційним навчанням тощо.

Педагоги Южноукраїнська та представники ДЗВО «Університет менеджменту освіти» високо оцінили представлений досвід, комфортні умови освітнього процесу та професіоналізм педагогічного колективу гімназії.

Приємно, що наше місто відомо на теренах України і має позитивний досвід, яким ділиться з колегами регіону.

Інформація та фото проведення віртуальної зустрічі на сторінці ЦПРПП у Фейсбуці

Задайте свое питання