До уваги батьків дітей дошкільного віку

15 червня 2020 року було здійснено комісійний огляд готовності до відновлення роботи закладів дошкільної освіти Територіальної громади міста Вознесенська. До складу комісії входили Путій Ю.В. – начальник міського штабу НС, Домбровська Л.І. – начальник вiддiлу державного нагляду за дотриманням санiтарного законодавства Вознесенського мiжрайонного управлiння Головного управлiння Держпродспоживслужби в Миколаївськiй областi, Кисільова С.В.  – начальник Управління освіти ВМР, спеціалісти УО ВМР.

За результатами огляду усі заклади дошкільної освіти здійснили закупівлю необхідної кількості засобів індивідуального захисту, інфрачервоних термометрів, бактерицидних ламп, паперових рушників, дезінфекційних, антисептичних та  мийних засобів з урахуванням вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020р № 25. Працівники закладів прибрали із кімнат м’які іграшки, килими та багаторазові рушники, використання яких заборонено під час карантину, у групах лишили лише ті речі, які можна легко помити,  переоблаштували приміщення ігрових і спальних кімнат з метою усунення ризиків, пов’язаних з роботою в період карантину. Були взяті забори води та піску для проведення аналізів.

Ще раз наголошуємо батькам, що до закладу заходити зможуть тільки співробітники та діти. Ранковий прийом дітей проводитиметься у спеціально відведеному місці, з обов’язковим температурним скринінгом та обробкою рук дитини антисептиком, кожні дві години працівники дезінфікуватимуть  поверхні. Будь-які дитячі ігри із фізичним контактом рекомендовано обмежити, а всі заняття максимально будуть проводити на свіжому повітрі.

Враховуючи вищезазначене, повідомляємо, що заклади дошкільної освіти, в умовах послаблення карантину, за умови  нормальних показників результатів аналізів води та піску, планують прийняти дітей з 18 червня 2020 року (за наявності карантинної довідки).

Задайте свое питання