До уваги батьків діти яких відвідують заклади дошкільної освіти міста!

У зв’язку з тим, що у період літніх канікул та планових відпусток батьків кількість дітей, які відвідують заклади дошкільної освіти міста, суттєво зменшується та з метою  раціонального використання бюджетних коштів управління освіти за узгодженням з виконавчим комітетом міської ради розглядає питання про призупинення діяльності   закладів на один літній місяць, а саме з 01 липня по 31 липня 2019 року.

Для батьків, які в цей період будуть працювати і не матимуть можливості залишати дітей вдома, повідомляємо: КЗДО КТ №4 «Золотий ключик», розташований за адресою вул. Шевченка, 30, працюватиме для дітей всіх вікових категорій.

Адміністрація та педагогічні працівники закладів дошкільної освіти повинні були провести співбесіди з батьками  і сформувати  списки  вихованців ЗДО,  яким необхідно відвідування КЗДО КТ №4  протягом липня місяця.

Шановні батьки! Враховуючи викладене вище, просимо  Вас відповідально і з розумінням віднестись до роботи адміністрації закладів щодо з’ясування місцезнаходження  Вашої дитини влітку та надати достовірні відомості, оскільки від цього залежатиме ефективність організації нашої спільної роботи.

Сподіваємося  на Вашу підтримку та співпрацю.

Кисільова С.В., начальник Управління освіти

Задайте свое питання