Атестація закладів

Атестацію закладів освіти замінює інституційний аудит

Порядок державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів.

Наказ МОН України від 30.01.2013 № 67 «Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів».

План державної атестації навчальних закладів міста Вознесенська.

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ДЕРЖАВНОЇ АТЕСТАЦІЇ ВОЗНЕСЕНСЬКОГО ЦЕНТРУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

cdyutВідповідно до плану роботи управління освіти на 2016 рік та з метою визначення відповідності навчального закладу державним стандартам певного освітнього рівня, дотримання ним вимог цих державних стандартів, забезпечення надання якісної освіти та надання організаційно-методичної допомоги навчальному закладу, з 11.04.2016 р. по 29.04.2016 р. було проведено державну атестацію Вознесенського центру дитячої та юнацької творчості

Згідно з рішенням експертної комісії визначено, що освітні послуги, які надаються позашкільним навчальним закладом, відповідають державним стандартам. Навчальний заклад визнано атестованим.

Наказ управління освіти Вознесенської міської ради від 18.05.2016 №347 «Про затвердження рішення експертної комісії з атестації Вознесенського центру дитячої та юнацької творчості».

***************

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ДЕРЖАВНОЇ АТЕСТАЦІЇ ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ ВЕЧІРНЬОЇ (ЗМІННОЇ) ШКОЛИ ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

160223esВідповідно до плану роботи управління освіти на 2016 рік та з метою визначення відповідності навчального закладу державним стандартам певного освітнього рівня, дотримання ним вимог цих державних стандартів, забезпечення надання якісної освіти та надання організаційно-методичної допомоги навчальному закладу, з 22.02.2016р. по 11.03.2016 р. було проведено державну атестацію Вознесенської вечірньої (змінної) школи Вознесенської міської ради Миколаївської області.

Згідно з рішенням експертної комісії визначено, що освітні послуги, які надаються школою, відповідають державним стандартам. Навчальний заклад визнано атестованим.

Наказ управління освіти Вознесенської міської ради від 25.03.2016 №202 “Про затвердження рішення експертної комісії з атестації Вознесенської вечірньої (змінної) школи Вознесенської міської ради Миколаївської області”

***************

Задайте свое питання