Дружній візит польських школярів до м. Вознесенська

11 вересня 2019 року – день, що запам’ятається польським та українським школярам цікавою дружньою зустріччю в закладах освіти Вознесенська.

Вранці в приміщенні ЦДЮТ польські підлітки із міста Радомсько зустрілися за «круглим столом» з лідерами учнівського самоврядування зі шкіл міста. На них чекали інтерактивні вправи з розвитку лідерства, проектування, колективні творчі справи. Все справило гарне враження: позитивні емоції від першого знайомства, обмін контактами, гостинність та творча атмосфера Центру дитячої та юнацької творчості.

Наступний етап – знайомство польської делегації з нашими народними традиціями – відбувся у формі квесту у парку Січової слави: плетіння українського віночка, складання корзинки осіннього врожаю, гра на імпровізованих музичних інструментах, танцювальний флешмоб. Наостанок щирі подарунки – кукли-мотанки, виготовлені із великою любов’ю гуртківцями ЦДЮТ спеціально для наших польських друзів.

Українсько-польська зустріч продовжилася екскурсією до школи №8 – закладу, який реконструйовано відповідно до вимог нового освітнього середовища НУШ. Яскраві кольори, сучасні обладнані кабінети, рекреації неабияк вразили наших юних гостей. Англомовний тренінг, літературна вітальня, майстер-клас із розпису імбирних пряників  – все це сприяло тому, щоб було остаточно подолано психологічні та мовні бар’єри. Діти, що різнилися за країною проживання, мовою спілкування, за віком та інтересами, дуже швидко порозумілися.  Сьогодні міста-побратими Вознесенськ і Радомсько стали ще ближче: об’єдналися родини, потоваришували діти, поділилися освітянським досвідом педагоги. Сподіваємося, що спілкування з однолітками, відвідування установ освіти міста справило незабутнє враження на польську молодь і наші стосунки будуть і надалі зміцнюватися та розширюватися.

Задайте свое питання