Фотомайстерня для шкільних бібліотекарів

11 жовтня в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек відбувся майстер-клас для шкільних бібліотекарів «Знай і люби свій край». Ініціатором та організатором заходу став Центр професійного розвитку педагогічних працівників. Зустріч відбулася у міській бібліотеці № 1, яка гостинно надала у користування приміщення читальної зали та підготувала книжкову виставку «Краєзнавство у роботі бібліотеки»

Останнім часом все більше набирають популярності авторські фото, якими всі охочі діляться на просторах Інтернету. Бібліотекарі ЗЗСО м.Вознесенська вирішили об’єднати таке захоплення із професійною діяльністю та створити фотоальбом на тему «Знай і люби свій край», присвятивши його Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек, який у 2021 році проходить під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності». Наразі  виникла потреба в отриманні додаткових знань зі створення фото. Для проведення майстер-класу було запрошено Філоненка Дмитро, головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури м.Вознесенська (виконавчого комітету Вознесенської міської ради).    Дмитро вже давно захоплюється фотографією, навчався на багатьох тренінгах, тож, залюбки поділився досвідом як обирати об’єкти, як їх розміщувати в кадрі, як створювати відеоряд із різними ефектами та накладками. На занятті бібліотекарі вчилися створювати сюжети у програмі CapCut, використовувати потенціал мобільного пристрою під час зйомок.

Друга частина заходу була присвячена практичному використання набутих знань. Бібліотекарі разом із Дмитром відвідали міський парк, де навчалися майстерності фотографування. Учасники заходу колективно обговорювали свої роботи: з’ясовували помилки, пригадували та повторювали загальні правила для фото.

Захід пройшов дуже цікаво. Шкільні бібліотекарі підвищили свою майстерність у користуванні мобільними пристроями для створення якісних фотографій.

Задайте свое питання