ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР

Більше як 20 років в нашому місті в січні місяці проводиться футбольний турнір, присвячений В. Мустяці – людині, яка віддала своє життя в Афганістані. Кожен рік на свято футболу приїжджають команди із різних міст України. Цього разу до Вознесенська завітали команди із смт. Березівки Одеської області, Благодатного, Арбузінки, Дорошівської ОТГ. Дві команди міста теж прийняли активну участь у цьому турнірі. За умовами змагань у спортивних перегонах виступають юні футболісти 2007-2008 р.н. І дуже приємно побачити майстерність вихованців різних закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Дуже приємно, що федерація футболу в Миколаївській області активно підтримує такі турніри. Олександр Валерійович Балакін, заступник голови федерації з футболу в Миколаївській області, особисто привітав учасників змагань з відкриттям цього турніру і побажав не забувати героїв земляків, які віддали життя при виконанні інтернаціонального обов’язку.

Після дводенних змагань визначились переможці турніру. Третє місце посіла команда ДЮСШ м. Вознесенськ, друге місце виборола команда Березівки Одеської області, а переможцями турніру стали вихованці клубу «Сокіл» м. Вознесенська.

Були визначені і кращі юні футболісти турніру: Черток Сергій, Чалий Вадим і Остапов Андрій. Всім призерам змагань були вручені медалі, грамоти та кубки турніру.

Побажаємо юним футболістам постійно підвищувати свою спортивну майстерність і невпинно йти до подальших перемог.