І всеукраїнська школа інформаційно-цифрової компетентності

З 10 по 14-го червня стартувала  І Всеукраїнська  Літня школа «Школа розвитку інформаційно-цифрової компетентності педагогічних працівників закладів освіти», яку відвідала делегація освітян міста у складі Кисільової С.В. (управління освіти), Колосової Л.М.(МНМЦ), Руденко О.М.(МНМЦ), Руденко П.М.(ЗОШ№8). Організаторами літньої школи виступили Інститут модернізації змісту освіти (Коломоєць Галина) та Сумський інститут післядипломної педагогічної освіти (Алла Вознюк), тренери: вчитель інформатики Білоцерківської ЗОШ№18 Антоніна Букач, менеджер компанії Навігатор Корпорейшн Світлана Хілай, директор КУ «Токмацький інклюзивно-ресурсний центр» ТРР Оксана Хайдарова, викладач Інженерного інституту Запорізького державного університету, представник компанії Cisco Networking Academy Ukraine Наталя Полякова, старший викладач Бердянського педагогічного інституту, тренер, суддя національної федерації пауерліфтингу України IPF Руслан Літус.

Навчальна програма була дуже насиченою, щільною та корисною. Щоденно ми занурювалися у безмежний світ знань через тренінги, майстер-класи, практичні заняття на планшетах, квести, флешмоби, працювали в хмарному середовищі Classroom, знайомилися з використанням Office 365 в діяльності педагогічних працівників, навчалися створювати інтерактивні навчальні посібники для Android та використовувати можливості творчої студії YouTube для створення освітнього медіа контенту,  визначали стратегії реалізації завдань інклюзивної освіти з точки зору педагогіки партнерства, опрацювали інструменти налагодження конструктивної взаємодії та ефективної співпраці між усіма суб’єктами освітнього процесу в закладах освіти, опанували інтерактивні вправи для згуртування колективу на засадах педагогіки партнерства в НУШ.

Все відбувалося на високому професійному рівні. Кожен з учасників отримав Сертифікат про підвищення кваліфікації за напрямками: цифрова освіта, педагогіка партнерства, інклюзивна освіта (30 год.)

Неймовірні емоції, незабутні враження від спілкування з професіоналами, безмежне задоволення від своєї праці з «професійними хмарами». «Вау-ефект» відбувся, а з ним і відчуття радості, що ще одна сходинка у професійному зростанні подолана.

Більше фото за посиланням

Задайте свое питання