Інтелектуальна гра «Аукціон знань» у ЦДЮТ

З метою організації змістовного дозвілля школярів на канікулах 02 листопада 2018р. на базі Вознесенського міського центру дитячої та юнацької творчості відбувся цікавий захід для учнів 8-10-х класів – інтелектуальна гра «Аукціон знань», у якій взяли участь 8 команд зі шкіл міста.

У ході інтелектуальних перегонів учасники мали змогу не тільки показати рівень знань, ерудицію, а й набуті компетентності, уміння працювати в команді, готовність приймати спільні рішення й розв’язувати нестандартні завдання, які підготувала педагог-організатор ЦДЮТ В’язових Ю.О.

Змагання були досить напруженими, адже кожна із команд мали всі шанси перемогти. За рішенням журі, відповідно до кількості набраних балів переможцями гри стали: команда «Темп» ЗОШ №8 – І місце. Другу позицію розділили дві команди: ЗОШ №4 і ЗОШ №7. На третій сходинці – гімназія №1 і ЗОШ №10.

Всі учасники й переможці отримали Грамоти управління освіти та науково-методичного центру, символічні призи, а разом із цим – задоволення від командної гри, дружньої атмосфери інтелектуальних перегонів. Не так важливо, хто став переможцем, головне – це із користю проведений час, позитивні емоції від приємного спілкування у позаурочний час з однолітками із різних закладів освіти.

Шишкіна О.І., методист МНМЦ

Більше фото за посиланням

Задайте свое питання