Інтелектуальний олімп – 2019

Наприкінці навчального року ми традиційно підбиваємо підсумки освітянських здобутків, аналізуємо проблеми, визначаємо перспективи, й певна річ, відзначаємо кращих: учнів-переможців олімпіад, конкурсів, турнірів різних рівнів та напрямів; педагогів, що їх готували до цих інтелектуальних перегонів; заклади освіти за високу результативність у роботі з обдарованими дітьми.

Цього року свято «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ОЛІМП – 2019», що відбулося  25 квітня 2019 року у міському Будинку культури, набрало ще більших обертів.

На вершину «Інтелектуального олімпу» піднялися 156 учнів, 14 батьків, 10 педагогів, представники адміністрації 8 закладів освіти міста.

Всіх урочисто вітали міський голова Луков В.Д. та заступник з гуманітарних питань Путій Ю.В., депутат міської ради Балабушко Т.М., начальник управління освіти Кисільова С.В. й її заступник Кожухаренко І.В., директор науково-методичного центру Колосова Л.М., голова міської організації профспілки працівників освіти і науки України Крючкова С.О.

Свято розпочалося церемонією нагородження вчителів Кагадій О.О. (ЗОШ №7) і Дикусара М.О. (ЗОШ №10), що стали абсолютними переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Учитель року – 2019» й представляли Миколаївську область на всеукраїнському рівні.

Від творчих учителів – до обдарованих учнів. Рекордсмени по кількості перемог в інтелектуальних перегонах відзначалися у номінації Гран-прі. Для нагородження на сцену кращі учні піднімалися разом із своїми батьками, адже розуміння й підтримка в родині – один із важливих чинників, що допомагає дитині впевнено рухатися вперед і перемагати. На найвищу сходинку «Інтелектуального Олімпу» піднялися Тітімець Артем, Ясеницький Святослав (гімназія №1); Бредун Світлана (ліцей «Інсайт»); Плетень Марія (ЗОШ №7); Глушко Андрій, Сторчак Гліб (ЗОШ №8)4 Гусанова Наталія (ЗОШ №10).

На другій сходинці Олімпу – учасники Золотої номінації: Сафтенко Дар’я, Телеуца Ірина, Левченко Марія, Лобанова Анна, Богданова Анна, Кисельова Аліна, Боковая Катерина, Савенко Іван (гімназія №1); Самусенко Дарина (ліцей «Інсайт»); Тряско Олександр (ЗОШ №2); Климентовький Євген, Семенова Анна (ЗОШ №4); Чернявський Нікіта (ЗОШ №6); Керлан Богдан, Балбазан Даніїл (ЗОШ №8); Руденко Катерина (ЗОШ №10).

Усі ці учні були нагороджені Грамотами, солідними грошовими преміями, солодощами завдяки спонсорській підтримці постійного мецената обдарованих дітей Балабушки Т.М.

Під час урочистої церемонії були нагороджені: 21 учасник у Срібній номінації, 35 – у  Бронзовій, 71 – у Кришталевій, 6 стипендіатів міської ради у номінації «Позашкілля».

За підсумками роботи з обдарованими дітьми Подякою управляння освіти відзначено 46 педагогів закладів освіти міста та на п’єдестал Олімпу піднялися переможці у номінаціях із навчальних предметів: Липитенко Т.Ю., П’янова О.О., Чебану Н.М. (гімназія №1); Савицька О.А. (ліцей «Інсайт»);  Яргункіна О.О. (ЗОШ №6, керівник секції міської філії МАН); Кагадій О.О. (ЗОШ №7), Бусаргін М.С. (ЗОШ №8), Жерченко В.А., Терещенко Л.П. (ЗОШ №10).

Фіналом у церемонії нагородження було відзначення закладів освіти, що забезпечили  високу результативність у роботі з обдарованими дітьми. Начальник управління освіти Кисільова С.В. підсумувала результати інтелектуальних перегонів за 2018-2019 н.р: І місце посіла гімназія №1 (Дворецька Л.І.), ІІ місце – у ЗОШ№8 (Кушнір Т.А.), ІІІ місце розділили ліцей «Інсайт» (Гурмаза О.В.) та ЗОШ№10 (Терзілова Л.М.). У номінації «Крок до перемоги» відзначені ЗОШ №2 (Єрмакова Т.Л.), ЗОШ№6 (Токарєв Ю.О.)  та ЗОШ №7 (Андрухов І.В.). Ці заклади були нагороджені Дипломами та цінними подарунками.

На завершення заходу Світлана Вікторівна висловила слова щирої вдячності педагогам, дітям, їх батькам, міській владі за підтримку, постійному спонсору свята обдарованих дітей – Балабушко Т.М., усій громаді за допомогу у вирішенні освітянських проблем, адже наш успіх залежить від ефективної співпраці всіх наших партнерів.

Атмосферу піднесеності й динамізму, гарний настрій створив творчий колектив ЦДЮТ (директор Рощина Н.О.). Сподобалися художні номери вихованців гуртка «Artist-studia» (Рахуба Н.Б.), учасників оркестру музичних інструментів (Белінська Л.В.), виступи гуртківців «Спортивного бального танцю» (Петрова К.В.), сучасного танцю «Dreams»» (Поборцева М.В.). Добре справилися із завданням ведучих – молоді творчі вчителі Мазур В.Г. (ЗОШ №5) і Синиця О.І. (НВК №3).

Свято «Інтелектуальний Олімп – 2019» завершилося, та приємні подарунки ще чекають на кращих учнів закладів освіти міста, творчо та спортивно обдарованих дітей, які підтримують освітянські традиції нашого міста –  міський голова Луков В.Д. надає їм можливість безкоштовно здійснити приємну колективну подорож річковою ракетою до м. Миколаєва починаючи вже з травневих свят!

Щирі вітання й побажання, які висловили під час церемонії нагородження представники влади, управління освіти, надихатимуть талановиту учнівську молодь на нові звершення й перемоги, адже вони добре усвідомлюють значимість своєї почесної місії – розбудову міцної незалежної держави, де панує мир і злагода, зростають щасливі діти, а їхні батьки впевнені, що кожен наступний день буде сповнений радістю, гармонією із собою та світом, новими здобутками, що примножать славу України.

Шишкіна О.І., методист МНМЦ

Більше фото за посиланням

Задайте свое питання