Історія закладів освіти територіальної громади міста Вознесенська

Із 2013 року в рамках проекту «Історія шкіл Миколаївщини», із метою збереження й систематизації результатів поступу освітнього процесу, підвищення суспільної уваги до розв’язання проблем навчання й виховання учнівської молоді регіону управлінням освіти разом із науково-методичним центром створений Е-довідник з історії закладів освіти міста.
Для відтворення історії освіти від самих витоків у школах були створені творчі пошуково-дослідницькі групи. Була проведена величезна робота з архівними матеріалами, відбулися зустрічі з працівниками шкіл минулих років, налагоджені зв’язки через Інтернет із тими, хто проживає в інших містах та за межами країни, були винайдені старі фотографії, здійснений опис історичних подій.
Із запровадженням демократичних реформ у всі сфери суспільного життя в освіті також відбуваються суттєві зміни. У 2017-2018 н.р. були відкриті перші експериментальні класи Нової української школи на базі Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст. №8. Із 2018-2019 н.р. освітні інновації торкнулися всіх закладах освіти. Відбулися структурні зміни: об’єднання вечірньої (змінної) школи із ЗОШ №2; класи ВК-72 перейшли до ЗОШ №6; спеціалізована школа І ст. №1 увійшла до складу гімназії, що отримала право носити ім’я Тараса Шевченка; ЗОШ №3 реорганізована у навчально-виховний комплекс.
Історія кожної школи щороку поповнюється новими здобутками, досягненнями, перемогами. Це й успішна реалізація інноваційних проектів, розширення партнерської співпраці, оновлення освітнього середовища, збагачення матеріально-технічної бази.
У світлі останніх подій у світі, із переводом освітнього процесу в дистанційний режим роботи з’являється додатковий час приділити увагу своїм близьким людям, пригадати те, що залишилося в минулому, перегорнути старі фотоальбоми.
Ми пропонуємо Вам переглянути сторінки історії шкіл нашого міста. Можливо Ви знайдете корисну для себе інформацію, впізнаєте на фото своїх знайомих, пригадаєте те, що відбувалося, ніби нещодавно, але давно…
Нариси із історії закладів освіти Вознесенська розміщені на сайті управління освіти у рубриці «Галерея» за посиланням: http://uovmr.net.ua/category/history/.
Якщо є Вас є доповнення, пропозиції, зауваження, надсилайте свої коментарі у Facebook на сторінки управління освіти та науково-методичного центру.
Будемо вдячні Вам за комунікацію й зворотній зв’язок.

Методист МНМЦ Шишкіна О.І.

Задайте свое питання