Кольорова палітра творчості ЦДЮТ

Кожна нація сильна своїми талантами, а талант… він завжди родом з дитинства… Кажуть, що кожна дитина народжується із зерням в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. Полем, де найкраще проростають зерна таланту та обдарованості, для дітей міста є заклад позашкільної освіти – Центр дитячої та юнацької творчості.

18 грудня у музеї ім. Є. А. Кібрика відбулося відкриття виставки творчих робіт вихованців та керівників гуртків ЦДЮТ «Кольорова палітра творчості». Виставка стала спільною працею багатьох працівників закладу та гуртківців, на якій було представлено майже 200 робіт: картини, графічні зображення, поробки, в’язані вироби, вироби з глини та паперу.

Найбільшою була експозиція робіт керівника та вихованців гуртка «Образотворче мистецтво» Петрової Валентини Михайлівни, яка має стаж роботи 28 років. Валентину Михайлівну та її гуртківців об’єднує непереборне бажання малювати прекрасні картини, які глядачі бачать на виставці і які завжди викликають  захоплення у відвідувачів.

Роботи вихованців гуртка «Флористика» (керівник Вавренюк Лариса Дмитрівна) виконані на місцевому матеріалі. На виставці було представлено багато робіт, які раніше приймали участь в конкурсах різних рівнів, отримали не одну нагороду на обласних та всеукраїнський конкурсах.

Дивлячись на дивовижні виставкові роботи вихованців гуртка «В’язання гачком» (керівник гуртка Хомік Інна Олександрівна), розумієш, наскільки їх світ теплий та красивий. У яскравих роботах багато душевного тепла, любові, радості, і діти щедро дарують їх своїм педагогам, батькам і друзям.

Малюнки вихованців гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник Господарик Ніна Валеріївна) подобаються її вихованцям та всім, хто побачив їх у виставковому залі.

Творчим людям необхідні такі якості: талант, терпіння, уява, художній смак, любов до природи, майстерність. Саме ці якості передає своїм вихованцям керівник гуртка «Мистецтво нашого народу» Валентина Євгенівна Сокирко. Виставкові роботи її вихованців вражають теплом, сучасністю, талановитістю.

На виставці багато робіт вихованців гуртка «Народна творчість» (керівник Білоус Оксана Василівна). Її вихованці дуже люблять робити різні поробки. Їх рукотворні маленькі шедеври подобдаються всім відвідувачам.

Вироби з глини зацікавили багатьох відвідувачів виставки. Лише  в ЦДЮТ є гурток, де діти вчаться працювати з глиною. Може їх роботи не досить досконалі, але хтось з них обов’язково стане скульптором і згадає свою першу виставку і свого першого наставника – Чербу Володимира Олександровича.

На виставці «Кольорова палітра творчості» були представлені роботи  талановитих дітей і молоді, які в майбутньому вплетуть у національний вінок нашої держави суцвіття свого таланту.

Долучитись до перегляду виставки запрошуємо усіх бажаючих з 19 грудня, а також в період  зимових канікул.

Задайте свое питання