Компетентнісний підхід до вичення історії середньовіччя як епохи, що закладає основи Сучасної цивілізації

З метою професійного розвитку педагогічних працівників шляхом реалізації міжпредметних зв’язків громадянської та історичної освітньої галузі з мовно-літературною, поглиблення знань з методики викладання предметів на засадах компетентнісного підходу з урахуванням принципів синхронізації вивчення історії України та всесвітньої історії 17 лютого 2021 року у дистанційному режимі відбулася навчально-методична подорож до епохи Середньовіччя.

Під кутом зору компетентнісного навчання напрацювання зі своєї авторської майстерні представила досвідчений педагог – учитель історії Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Сидорук С.С. Разом у команді з учителями-методистами – фахівцями з літератури ЗОШ№8 Осадченко О.Ф. і Щупак І.В. вдало модерували дискусійну панель, під час якої відбувалося колективне обговорення, зіставлення міркувань та різних поглядів на проблемні питання для встановлення істини – руйнування міфів та стереотипів, що складалися протягом віків. Допомагала організувати захід молода колега – Грудненко Г.Г. Принцип «4 К» – команда робота, комунікація, критичне мислення, креативність –  спрацював на 100%!

До заходу долучилися 18 педагогів: учителі суспільних дисциплін, української мови і літератури, зарубіжної літератури. Найактивнішими були вчителі ЗОШ №8, ЗОШ №10, ЗОШ №5, НВК №3, гімназії ім. Т.Шевченка. За підсумками участі в освітній програмі переважна більшість учасників отримала сертифікати про підвищення кваліфікації, що засвідчує удосконалення компетентностей, які сьогодні стають невід’ємною складовою професійної майстерності.

Інформація на сторінці ЦПРПП у Фейсбуці

Консультант ЦПРПП Шишкіна О.І.

Задайте свое питання