Конкурс «Учитель року» у Вознесенську

Одним із вищих ступенів заохочення та стимулювання професійної діяльності є всеукраїнський конкурс «Учитель року». Щороку педагоги міста долучаються до конкурсних випробувань, щоб заявити про себе як про креативну, компетентну, творчу особистість,  розкрити  професійні здібності і напрацювання, поділитись власним досвідом з колегами, взяти щось найцінніше для подальшого свого зростання.

Цього року місто Вознесенськ було визначено місцем проведення І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019». До складу його учасників увійшли педагоги з міста Вознесенська, Олександрівської та Дорошівської об’єднаних територіальних громад. Перший тур конкурсу проводився з 3 номінацій: «Географія», «Захист Вітчизни» та «Основи здоров’я».  В рамках відбіркового етапу учасники виконували тестування з педагогіки, психології і фаху, виконували практичну роботу та методичний практикум. В рамках фінального туру найбільш складним і відповідальним завданням для учасників конкурсу було проведення уроку в класі, обраному шляхом жеребкування в закладі, визначеному оргкомітетом. Другим конкурсним завданням фінального етапу зонального туру для учасників у номінаціях «Захист Вітчизни» та «Основи здоров’я» була розробка та презентація технологічної карти навчального проекту, в якому в реалізовувалася методична проблема, обрана конкурсантами шляхом жеребкування в день проведення конкурсу. Учасники у номінації «Географія» виконували конкурсне випробування «Дослідження», метою якого було презентувати власні уміння проектувати дослідницько-пошукову діяльність учнів.

Складною та напруженою була також робота для членів журі, до складу якого увійшли методисти МНМЦ, педагоги зі шкіл міста та представники ОТГ. За результатами конкурсних перегонів визначені переможці та дипломанти конкурсу. ІІІ місця посіли: Селівестрова Лілія Михайлівна (Олександрівська ОТГ) у номінації «Географія», Задера Анжела Олександрівна (Олександрівська ОТГ) у номінації «Основи здоров’я», Войтюшенко  Олег Олександрович (Дорошівська ОТГ) у номінації «Захист Вітчизни». ІІ місце у номінації «Захист Вітчизни» виборов Бензар Олег Сергійович (Олександрівська ОТГ). А представлятимуть наше місце на рівні області будуть переможці Конкурсу: Кагадій Олена Олександрівна (Вознесенська ЗОШ №7) у номінації «Основи здоров’я» та Дикусар Микола Олександрович (Вознесенська ЗОШ №10) у номінації «Захист Вітчизни». Побажаємо нашим педагогам перемоги в наступних конкурсних перегонах!

Руденко О.М., методист МНМЦ

Більше фото за посиланням

Задайте свое питання