Креативна зустріч педагогів міста напередодні навчального року

27 серпня 2021 року на відкритій локації Вознесенського НВК№3 зібралися всі педагоги міста на щорічну серпневу конференцію, що цьогоріч проходила у форматі «Педагогічного івенту».

Захід розпочався із креативного прологу від молодого покоління освітян «Яким має бути сучасний вчитель», які гумористичними міні-сценками  створили піднесений настрій усієї спільноти. Теплими словами учасників конференції привітали міський голова Євген Величко та начальник управління освіти Світлана Кисільова. Також на святі була присутня радник міського голови Шафорост Наталя.

Івент продовжився коуч-сесіями від передових педагогів, де відбулися бліц-презентації інноваційних освітніх практик. До уваги вчителів була представлена широка палітра сучасних технологій, методик, прийомів, інструментів, технік, практико-зорієнтованих майстерок тощо.

Під час півгодинної перерви освітяни мали можливість поспілкуватися, обмінятися враженнями, подискутувати одне з одним за горнятком кави або чаю, насолодитися творчими виступами педагогів, зробити селфі у фотозонах, а також стати учасником у розіграші святкової лотереї.

Наступним етапом конференції стали методичні активи, до яких запросили педагогів консультанти Центру професійного розвитку та керівники міських професійних спільнот. Вчителі обговорили проблеми та досягнення, опрацювали методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу у 2021-2022 навчальному році та спроєктували подальшу діяльність професійних спільнот.

Після закінчення методичних активів вчителі мали можливість весело провести час за спортивними розвагами, які підготували тренери ДЮСШ та вчителі фізичної культури, а керівники гуртків Центру дитячої та юнацької творчості запропонували цікаві корисні та туристичні лайфхаки.

Протягом всієї серпневої зустрічі панувала атмосфера творчості, активного сприйняття, партнерства, всі відчували  задоволення від спілкування з колегами! Смачна кава, цілющий чай, прохолодний квас, джерельна водичка та інші смаколики приємно доповнювали  професійну зустріч.

На хвилі гарного настрою, позитивних вражень, веселого та корисного проведення часу завершилася серпнева конференція.

Дуже приємним, для нас, організаторів, став фідбек педагогічної спільноти: 98% вчителів на високому рівні оцінили зміст і формат заходу. Педагоги відзначили, що коуч-сесії були змістовні, актуальні, практично значущі, сучасні, цінні та корисні. Серед побажань та настанов від учасників конференції найбільш поширеними були: «Такі креативні заходи активізують і надихають!», «Все організовано на найвищому рівні», «Дуже вдячні за організацію сучасного і корисного заходу!», «Так тримати!», «Все було дуже цікаво і актуально!», «Ми хочемо частіше зустрічатися онлайн» тощо.

Така висока оцінка від наших колег мотивує, стимулює і надихає до подальшого впровадження новітніх форм партнерської взаємодії!

Управління освіти, Центр професійного розвитку педагогічних працівників міста Вознесенська висловлюють щиру подяку всім причетним до організації та проведення такого масштабного заходу: адміністрації Вознесенського НВК№3 за комфортні умови, колективам шкіл за професійні освітні локації, педагогам-аматорам за чудовий настрій, команді ЦДЮТ за  музичний та творчий супровід, фахівцям ДЮСШ за спортивний азарт.

Дякуємо всім педагогам за активну участь та бажаємо вдалого старту у новому навчальному році!

Більше фото проведення заходу на нашій сторінці у Фейсбуці

Оргкомітет конференції

Задайте свое питання