КРЕАТИВНИЙ СТАРТ ОСВІТЯН - 2019

Для освітян міста новий навчальний рік розпочався серпневими професійними зустрічами: 23 серпня відбулися методичні активи вчителів-предметників; а 28 серпня на базі Вознесенської ЗОШ№8 розгорнулася серпнева конференція педагогічних працівників міста, яка вийшла за рамки традиційної і пройшла у форматі Фестивалю освітніх новацій.

Символічно, що серпнева зустріч освітян відбулася в новому освітньому просторі саме цієї школи, яка є учасником Всеукраїнського експерименту  з реалізації проекту НУШ.

Освітяни  мали можливість ознайомитися із кращими практиками від педагогів НУШ, з освітніми трендами у викладанні, з інструментами конструктивної комунікації між усіма учасниками освітнього процесу, взяти участь у інтерактивній дискусії, обговореннях, вільному спілкуванню тощо. До уваги педагогів було запропоновано панельну дискусію  «Чи вдалий старт НУШ»?, дві лінійки майстер-класів, методичний SPEEDGEEKING; для відпочинку – виступи вихованців ЦДЮТ, фотозони, брейк-кава.

Під час панельної дискусії обговорювалися підсумки першого року реалізації Концепції Нової української школи – школи, яка дає знання і формує компетентності,  в якій діють принципи партнерства, працюють вмотивовані вчителі, де спільно з однолітками навчаються учні з особливими освітніми потребами, школи з повною прозорістю фінансування.

Протягом заходу до інтерактивного спілкування долучилися міський голова Луков В.Д., начальник управління освіти Кисільова С.В., методисти науково-методичного центру, батьківська громадськість, представники директорського корпусу, вчителі-експериментатори НУШ.

Програма конференції була насичена, щільна і конструктивна. Працювали різноманітні локації: в навчальних кабінетах, рекреаціях, в бібліотеці, їдальні, на спортивному майданчику та на шкільному подвір’ї.

Професійне спілкування з колегами принесло педагогам масу задоволення, заряд енергії та нові враження, надало новий поштовх у практичній діяльності. Абсолютно всі учасники зібрання в ході фідбеку відзначили високий рівень проведення конференції, дякували за отримані яскраві емоції і позитив.

День минув плідно та насичено. Цьогорічна серпнева конференція педагогічних працівників підвела підсумки першого року впровадження Нової української школи та дала старт новому навчальному року.

На Всеукраїнській серпневій конференції педагогічних працівників у своїй промові Міністр освіти і науки Лілія Гриневич проголосила, що єднальною метою розвитку української освіти має стати побудова суспільства освіченого загалу: «Це суспільство має бути інклюзивним та інноваційним. Суспільство, в якому кожен громадянин має можливість реалізувати свій потенціал, навчатися впродовж усього життя та бути щасливим».

Бажаємо нашим освітянам бути креативними, прогресивними та натхненними.

Віримо, що спільними зусиллями ми успішно реалізуємо реформу НУШ, яка підвищить рівень освіти в Україні і допоможе зробити кожну дитину по-справжньому щасливою.

Фото за посиланням

Задайте свое питання