Кубок управління освіти з волейболу

Гарна традиція започаткована в нашому місті: щороку під час канікулів проводяться змагання між учнями 6-8 класів з волейболу серед хлопців і дівчат. Цього року до боротьби за Кубок управління освіти долучилося п’ять команд юнаків і чотири команди дівчат.

Призерами серед дівчат стали команди ЗОШ № 7, гімназії та ЗОШ №6. Третє місце в цьому турнірі серед дівчат посіла команда ЗОШ №7 (вчитель Репушевський Д.О.), на другому місці команда ЗОШ № 6 (Колісніченко О.В.), а володарем Кубка управління освіти стала команда гімназії (керівник Алєксєєнко І.С.) на чолі із капітаном Макогон Вікторією.

Хлопці 6-8 класів теж взяли активну участь у боротьбі за свій Кубок управління освіти. Стартувало п’ять команд. Змагання юнаків відбувалися за круговою системою. До фіналу дійшли команди ЗОШ №4 і ЗОШ №6. Саме ці команди і розіграли основний приз управління освіти. Третє місце посіла команда ЗОШ № 5 (вчитель Кострубський Д.В.) на другому місці команда ЗОШ №4 ( Гусак М.Г.), а володарем Кубка управління освіти другий рік поспіль стала команда ЗОШ №6 ( вчитель фізичної культури Колісніченко О.В.). на чолі із капітаном Куцовським Андрієм.

За розвиток волейболу в нашому місті завдячуємо вчителям фізичної культури, оскільки багато юнаків і дівчат відвідують шкільні секції і дуже відповідально ставляться до цього виду спорту. Тож побажаємо нашому підростаючому поколінню впевнених перемог і високих здобутків.