Медіакомпетентність учителя зарубіжної літератури

Сучасний освітній заклад – це не тільки відкрита педагогічна система, що взаємодіє з багатьма соціальними інститутами, але й величезний світ комунікацій для людей, об’єднаних пошуком знань. Сьогодні інформація вважається головним досягненням людства й велика частина відповідає функції освіти.

Із метою підвищення рівня медіаінформаційної компетентності педагогів  Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  організував роботу обласної творчої групи вчителів зарубіжної літератури, що складається з трьох занять та самостійної роботи між засіданнями (за індивідуальною траєкторією розвитку медіакомпетентності вчителя зарубіжної літератури). До складу творчої групи від нашого міста увійшла вчитель ЗОШ№10 Терзі Н.І.

Перший блок відбувся з 14  по 24 квітня 2020 року у формі віртуальної медіалабораторії. Модератором виступила Оксана Казакова, учитель-методист Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки. В роботі використовувалися такі форми: Viber-сторінка, ZOOM–конференція, Google-тести. Учасники творчої групи аналізували медіатексти, створювали власний медійний контент та ефективно спілкувалися за допомогою медіа.

Попереду ще велика кропітка робота, адже після кожного засідання слухачі отримуватимуть домашнє завдання, яке потрібно виконати та захистити. У цьому є певна перевага, адже всі опрацьовані матеріали можна використати в повсякденній роботі.

Дякуємо нашому МОІППО за  можливість учитися у майстрів і ставати медіаграмотним учителем.

Задайте свое питання