Методичний кабінет в ЗДО - центр методичної допомоги педагогам

На виконання ст.75 Закону України «Про освіту», ст.25,26 Закону України «Про дошкільну освіту», відповідно до Примірного положення про методичний кабінет закладу дошкільної освіти, з метою вдосконалення методичної роботи, стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників протягом лютого 2021 року проходить огляд методичних кабінетів закладів дошкільної освіти міста.

В ході роботи головний спеціаліст управління освіти Ірина Львова та консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників Алла Богдан спілкуються з керівниками закладів, вихователями-методистами та педагогами. Особлива увага звертається на практичну реалізацію основних завдань та функцій методичного кабінету, наповнення кабінету відповідно до вимог Положення.

Зважаючи на  перші результати огляду, слід зазначити, що методична робота в дошкільних закладах організована та спрямована на удосконалення професійної майстерності педагогічних працівників, підвищення їх кваліфікації та активізації творчого потенціалу. Методична служба надає вихователям практичну допомогу у періоди підготовки їх до атестації, сприяє інформальній освіті.

Разом з тим, керівникам та методистам закладів надано рекомендації щодо поповнення фондів та оновлення інформаційного банку даних з питань дошкільної освіти. Особливу увагу слід звернути на оснащення сучасного розвивального простору в закладах в цілому та предметного середовища в групових приміщеннях, музичних та спортивних залах зокрема.

Методичний кабінет в дошкільному закладі – це осередок здійснення освітнього процесу та роботи з педагогічними кадрами, програмно-методичне забезпечення та оснащення якого має відповідати сучасним вимогам та нормам.

Інформація на сторінці ЦПРПП у Фейсбуці

А.О.Богдан, консультант ЦПРПП

 

Задайте свое питання