«Методичний міст: досвід і практика»

З метою створення умов для підвищення фахової майстерності, активного обміну досвідом, за підтримки ЦПРПП 29 березня 2021р. у  режимі онлайн відбувся «Методичний міст: досвід і практика» для молодих учителів англійської мови.

У програмі заходу – перегляд відеофрагментів уроку в 4 класі та методичний практикум «Сучасний урок англійської мови. Ефективність вибору форм і методів роботи».  Коучами виступили вчителі ЗОШ №8 Лісоченко І.В. і Денисенко М.В., які представляють нове покоління перспективних творчих педагогів, що готові стати наставниками молодих колег. Майстерно, на засадах партнерства й співпраці вони залучили учасників до продуктивної іншомовної практики під час виконання ними цікавих, й водночас корисних, методичних активностей.

Приємно, що серед учительської молоді є такі, що добре усвідомлюють необхідність набуття нових знань та досвіду. Серед найактивніших слід відзначити вчителів англійської мови ЗОШ №8, ЗОШ №10 і НВК №3. За таким учителями – майбутнє, адже щоразу видно наскільки вони прагнуть до самореалізації, самоствердження, самовдосконалення, що є невід’ємною складовою на шляху до професіоналізму

Інформація та фото проведення заходу на сторінці ЦПРПП у Фейсбуці

Консультант ЦПРПП Шишкіна О.І.

Задайте свое питання