Кадри

kolosova

Колосова Людмила Миколаївна – директор міського науково-методичного центру.
Професійне кредо:
Ніколи не зупинятися на досягнутому, бо життя – це процес, тому потрібно завжди рухатися вперед.
Формула ефективного управління:
Управляти – значить передбачати.
(Катерина II Велика)
Передбачати – значить управляти.
(Блез Паскаль)
rudenko

Руденко Ольга Миколаївна – методист  з предметів художньо-естетичного циклу, координує роботу психологічних служб навчальних закладів міста.
Проблемна тема: «Забезпечення науково-методичного супроводу професійного розвитку педагогічних працівників в умовах реформування освіти».
Професійне кредо: Праця, оптимізм, постійне самовдосконалення – запорука життєвого успіху.

vinyarskiyВінярський Павло Миколайович – методист з предметів фізкультурно-оздоровчого циклу та спортивно-масової роботи.
Професійне кредо: Мудрий не той, хто знає багато, а той, чиї знання корисні.
Науково-методична проблема: «Створення здоров’язбережувального середовища в навчальних закладах міста через формування професійної компетентності педагогів».

Богдан Алла Олександрівна – методист з дошкільної та початкової освіти.
Професійне кредо: Щоб мати право вчити інших, потрібно постійно вчитися самому.
Науково-методична проблема: «Формування інноваційної компетентності педагогічних працівників дошкільної та початкової ланок як умова забезпечення якісного навчально-виховного процесу».

Пономаренко Валентина Григорівна – методист з бібфондів та предметів технологічного циклу, бібліотекар МНМЦ.
Професійне кредо: Зумій запалити іскорку творчості, бажання, навчи працювати точно й акуратно – пожнеш подвійний успіх, щастя творчої співпраці.
Науково-методична проблема: «Інформаційно-комунікативне забезпечення закладів освіти – запорука ефективного розвитку і вдосконалення навчально-виховного процесу».

 

Чехратова Тетяна Анатоліївна – методист з предметів природничо-математичного циклу, зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти.
Професійне кредо: Далеко не кожному призначено винайти порох, але майстром у своїй праці повинен стати кожний.
Науково-методична проблема: «Інноваційні підходи до організації роботи з вчителями природничо-математичних дисциплін з метою формування вчителя-новатора».

Шишкіна Олександра Іллівна – методист з предметів суспільно-гуманітарного циклу предметів та по роботі з обдарованими дітьми.
Професійне кредо: Тільки те навчання гарне, котре стимулює розвиток, веде за собою, а не служить просто збагаченню новими відомостями, які легко входять у свідомість.
Науково-методична проблема: «Впровадження новітніх технологій в роботі з педагогами як основа підвищення їх професійної майстерності».

Задайте свое питання