Молодь обирає здоров’я!

Здоров’я – найбільша цінність, говорить народна мудрість. Це тому, що тільки за наявності здоров’я в людини є сили та наснага для справ, спілкування, творчості. Коли в організмі щось болить, важко сконцентруватися на навчанні чи роботі, не хочеться розважатися. А сучасне життя вимагає від нас бути активними, тому ми маємо турбуватися про своє здоров’я.

28 березня  в ЦДЮТ був  проведений міський  етап  фестивалю-конкурсу «Молодь  обирає  здоров’я». Метою фестивалю-конкурсу була популяризація i пропаганда здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед  дітей, виявлення та підтримка талановитої молоді та впровадження нових форм організації змістовного дозвілля дітей та молоді.

Учасниками фестивалю були агітаційні гурти закладів освіти міста. У своїх виступах команди пропагували навички ведення способу життя без тютюнокуріння, алкоголізму, наркоманії,без залежності від гаджетів та впровадження різноманітних форм дозвілля молоді,  використовуючи театралізацію, вокал і хореографічні номери.

Сценарії  виступів бути оригінальними, авторськими та відображати власний досвід і досягнення у сфері формування здорового способу життя учнівської молоді. Журі фестивалю оцінювали рівень виконавської майстерності, оформлення й оригінальність виступів.

Кожен присутній на фестивалі міг зробити висновок, що кожна людина хотіла б завжди бути здоровою. Але дуже часто люди не замислюються над тим, від чого залежить здоров’я, як зберегти цей дорогоцінний дар природи. Поки здоров’я є, ми про нього не думаємо і не піклуємося. Наше здоров’я залежить від нас самих, від наших власних зусиль. Міцне здоров’я допоможе не лише уникнути хвороб, але й зробить наше життя приємнішим та довшим.

За рішенням журі фестивалю місця було розподілено наступним чином: третє місце посіли команди Вознесенського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітній навчальний заклад І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” № 3  та Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4; на другому місці – команда Вознесенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2  та Вознесенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7, а перше місце розділили команди Вознесенської гімназії №1, Вознесенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 та Вознесенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6.

Вітаємо усіх учасників фестивалю «Молодь обирає здоров’я» та бажаємо – бути здоровими!

Крючкова С.О., головний спеціаліст Управління освіти

Задайте свое питання